מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:56   23/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

לראות את המוסיקה ולשמוע את הציור

על הרוחני באמנות10:30

סרט: קוקו

17:30

מועדון קריאה - תהילים

מרצה: קובי מידן19:30

"ידיד לחינוך" – התנדבות שעושה טוב

27/07/2011
"ידיד לחינוך" – התנדבות שעושה טוב (הגדל)

עמותת "ידיד לחינוך" היא עמותה ארצית שמטרתה: סיוע לבתיה"ס ושיפור ההישגים הלימודיים. במסגרת העמותה פועלים למעלה מ- 1500 מתנדבים, ב- 220 בתי ספר ברחבי הארץ. 

 

בקרית טבעון, פועלת העמותה מזה כשלוש שנים וכוללת למעלה מעשרים מתנדבים הפועלים בשלושת בתיה"ס היסודיים הממלכתיים ובחטיבת-הביניים. 

המתנדבים מגיעים לבתי-הספר אחת לשבוע למספר שעות ועובדים עם ילדים, באופן פרטני או בקבוצות, הן בתחומי מקצועות הליבה והן בתחומי העשרה מגוונים.  

 

 

התלמידים מקבלים את המתנדבים בחום רב ויודעים להוקיר את עשייתם. גם מנהלי בתי הספר וצוותי המורים, מקבלים את המתנדבים באהבה ובשמחה ורואים בהם משאב נפלא ותורם. אומרת מירי סולומון – מנהלת ביה"ס נרקיסים: "המתנדבים שואפים תמיד להפיק את המרב משעות שהותם בביה"ס וללמד כמה שיותר תלמידים את מיומנויות הקריאה, האנגלית, המתמטיקה והאמנות, לשוחח עם התלמידים בשיחות נפש ולהנעים את זמנם. בלעדי המתנדבים, לא היינו מגיעים להישגים אליהם הגענו". 

 

נועה רפאלי – רכזת הפרויקט בטבעון, מסכירה: "צוות המורים עמוס לעייפה. חלק מהתלמידים זקוק ליחס אישי, תמיכה ועזרה – שלא תמיד יש באפשרות המורה להעניק, למרות הרצון הטוב. 

למתנדבים שלנו, יש מוכנות לתרום לתלמידים מזמנם ומניסיון חייהם. הם פנויים להיות אוזן קשבת לצרכי הילד והחשוב מכל - מפתחים קשר אישי עם הילדים שכל כך זקוקים לכך ורוצים זאת. הילדים ממש מחכים להם משבוע לשבוע". 

 

אחת המתנדבות הוותיקות, מסכמת בסיפוק: " עם הזמן אני מרגישה ממש כחלק מצוות בית הספר וזה נותן לי הרגשה טובה. אני מרגישה רצויה ותורמת".

 

בתיה"ס ישמחו להתברך במתנדבים נוספים. אין חובה בניסיון קודם, מלבד ניסיון החיים. 

לפרטים נא לפנות לרכזת "ידיד לחינוך" בקרית טבעון: 

נועה רפאלי, בטלפון: 054-4796220  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד