מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:59   21/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

עובדי המועצה "מספרים סיפורים"

13/07/2011
עובדי המועצה "מספרים סיפורים" (הגדל)

עידוד הקריאה וטיפוח אהבת-הספר, הן מן הערכים שמערכת החינוך בקריה, פועלת רבות להנחלתם. במהלך שנת הלימודים הופעלו לשם כך תכניות מגוונות, ובמסגרת חודש הקריאה והספרות ו"שבוע הספר", הצטרפה קרית טבעון למיזם של האגף לחינוך קדם יסודי - "ערים מספרות בישראל".  

 

במסגרת מיזם זה, "אזרו אומץ" מספר עובדי מועצה בכירים, וקיימו מפגשי קריאה עם תלמידי בתיה"ס היסודיים והגנים, במסגרתם הקריאו לילדים סיפור שבחרו: לאה דהאן – עוזרת מנכ"ל המועצה, בסיועה של ברוריה בארחה - סייעת גן סחלב, נפגשה עם שלוש כיתות א' בספריית ביה"ס קרית-עמל והקריאה להם את "העץ הנדיב" של סילברשטיין. גזבר המועצה – זאב זימל, בחר (באופן טבעי ...) ב"מעלה קרחות" והקריא אותו בפני תלמידי כיתה א' בביה"ס "נרקיסים", והעובדת הסוציאלית הוותיקה – איתנה דוד, הקריאה בגן מורן את "גומות החן של זהבה". 

 

לאה דהאן, התרגשה והתרשמה מאוד מן המפגש: "בחרתי את 'העץ הנדיב', מתוך רצון להדגיש את ערך הנתינה, ואכן הגעתי עם הילדים לשיחה מרתקת אודות ערך חשוב זה, כולל רצונם לתרום לשחרור גלעד שליט. הילדים התנהגו למופת ושיתפו פעולה באופן מדהים". 

 

מסכמת גילה דינר – ממחלקת החינוך במועצה, שארגנה את הפרויקט: " בכוונתנו להפוך את המפגשים למנהג קבוע. עובדי מועצה נוספים, כבר הביעו רצון להצטרף לקבוצת "מספרי הסיפורים, ויעשו זאת לאורך שנת-הלימודים הבאה, למען עידוד הקריאה בקרב הילדים".  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד