מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:45   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

פועלים מעומק הלב

האסיפה הכללית של עמותת "מעומק הלב" סיכמה שנת פעילות עניפה ומוצלחת, לרווחת תושבים נזקקים בקריה
6/07/2011
פועלים מעומק הלב (הגדל)

בהתאם לחוק ולמסורת, כונסה לאחרונה, האסיפה הכללית השנתית של עמותת "מעומק הלב" , הפועלת בקרית טבעון מזה 20 שנים, במגוון רחב של תחומי סיוע לתושבים הנמצאים במצוקה כלכלית, נפשית, או אחרת.   

יו"ר העמותה – אבי צור, סקר את הפעילות בשנת 2010, את מצבה הכספי של העמותה ואת תוכניותיה לעתיד: "כל פעילות העמותה, מושתת על התנדבות ותלויה בגיוס כספים למימון פעולותיה. בדומה לשנה הקודמת, ההיקף הכספי של הפעילות הסתכם ב– 560,000 ₪, אך למעשה הוא גדול יותר, משום שחלק מן הפעילות אינו בא לידי ביטוי כספי בדוחות". צור ציין כי השנה חלה ירידה משמעותית בגיוס התרומות וכי בשנה הבאה, תצטרך העמותה לגייס כספים נוספים, או לצמצם את הפעילויות הכרוכות בהוצאה כספית". 

 

ראש המועצה - דוד אריאלי, ציין בהערכה את הוותק של העמותה ואת פעילות מתנדביה לאורך השנים, למען האוכלוסייה הנזקקת לשירותי רווחה. " יש ערך רב בעבודת המתנדבים, ובתרומה הכספית והרגשית לילדים ונוער בסיכון, לאמהות חד הוריות, למשפחות במצוקה ולכל התושבים הנמצאים במצוקה כלשהי. זה עושה אותנו לקהילה חמה, תומכת וחזקה", אמר.  

האסיפה אישרה את הדוחות הכספיים לשנת 2010 שנערכו ובוקרו על ידי רו"ח איתן אורן (שניתן לראותם באתר העמותה: www.meomek-halev.co.il ).  

 

באסיפה הכללית אושרו: המשך מינויו של רו"ח איתן אור לרו"ח המבקר את העמותה, מינויו של עו"ד דן שילון כיועץ המשפטי של העמותה (בהתנדבות) וכן נבחרו 13 חברים לוועד המנהל ושני חברי ועדת הביקורת. 

 

הפעילויות העיקריות בהן עוסקת עמותת "מעומק הלב" הן: העשרה לילדים ונוער בסיכון (מועדוניות, צה"לה, וסבסוד במרכז הלמידה), חלוקת סלי מזון, תמיכה בטיפולים רפואיים, חלוקת מלגות לימודים, "אם לאם", אח תומך, מרכז תעסוקה, שותפות בפרויקט הגיל הרך ועוד.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד