מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:58   21/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

מועצת טבעון תרגלה בהצלחה תרחישי מלחמה

29/06/2011
מועצת טבעון תרגלה בהצלחה תרחישי מלחמה (הגדל)

במסגרת תרגיל העורף הארצי "נקודת מפנה", תרגלה בשבוע שעבר המועצה המקומית קרית טבעון, התמודדות עם תרחישי מלחמה כגון: נפילת טילים, טיפול בנפגעים, בעיות באספקת המים ועוד. בתרגיל השתתפו: ראש המועצה, כל המנהלים במועצה, נציגי פיקוד העורף, מנהלת השירות הפסיכולוגי, ומתנדבים. התרגיל היה תרגיל מטה והתקיים בחמ"ל המועצה. 


בתחילת התרגיל, הציג כל מנהל מחלקה במועצה את הערכות מחלקתו לשעת חרום ואת תוכניות הפעולה במצבים שונים.

ראש המועצה – דוד אריאלי, אמר: "ככל שהמערכות תהיינה מסונכרנות אלה עם אלה, נוכל למצות את היכולות הגבוהות הקיימות כאן ושכבר הוכיחו עצמן בעבר".


נציגי פיקוד העורף שליוו את המתרגלים לאורך כל היום, היו שבעי רצון וציינו לשבח את היערכותם ויכולת התמודדותם עם התרחישים.  

סא"ל איציק סייג - מפקד נפת חוף: "התרגיל בא לחדד דרכי ההתמודדות מרגע הישמע האזעקה. יש לציין שבקרית-טבעון מצאנו סדר, ארגון ויכולת התמודדות, ראויים לציון ולדוגמא. לא בכל מקום זה כך".  


רס"ן יאיר שמעון
– יקל"ר טבעון: "עצם הנכונות של כולם להיות כאן, זה דבר שלא רואים בכל מקום. אם יש רצינות בתרגיל, יש רצינות בשעת מלחמה! התרחישים שהוזרמו לקוחים ברובם ממצבים אמיתיים שעלולים בהחלט לקרות".  

קב"ט המועצה - אלי זיו, הודה בסיכום התרגיל לכל המשתתפים שהקדישו זמן ורצינות, ואמר כי התגלו מספר פערים שצריך להתייחס אליהם, על מנת שנוכל להיות טובים עוד יותר. 


ראש המועצה
, הודה אף הוא בדברי הסיכום שלו, לכל המשתתפים על האכפתיות הרבה שלהם, תוך שהוא מציין במיוחד את תרומתו של הקב"ט – אלי זיו. והוסיף: "נתנו בתרגיל מענים טובים וחידדנו סוגיות שונות העלולות לעמוד לפתחנו". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד