מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:17   21/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

הדרקון הסיני: מציוויליזציה למעצמה

רוחות חדשות: מרפורמה לאולימפיאדה, חלק א' 10:30

מחוץ לתחום

השכנים מזווית אחרת19:30

בית חם ושמו "אנוש"

סניף טבעון המתחדש של העמותה, בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים במועצה, מסייע למתמודדי נפש, להשתקם ולהשתלב בקהילה.
22/06/2011
בית חם ושמו "אנוש" (הגדל)

עמותת אנוש - העמותה הישראלית לבריאות הנפש, בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים, שמה לעצמה למטרה לקדם את נושא בריאות הנפש של הפרט והמשפחה ולשקם את נפגעי הנפש בקהילה, בתחומי: החברה, התעסוקה והדיור. סניף אנוש טבעון (שהוא סניף וותיק שאויש לאחרונה בהנהלה חדשה ובצוות מקצועי), מזמין את הציבור ליהנות ממגוון פעילויותיו ושרותיו: 


דיור מוגן - שירות המאפשר למתמודדים עם בעיה נפשית, לחיות בקהילה, בסביבה נורמטיבית ובעצמאות תפקודית ורגשית מרבית, ללא תלות רבה במשפחה. התוכנית מסייעת בהשבת שליטה על החיים במגוון תחומי תפקוד וההתערבות המקצועית נעשית על ידי צוות של עובד סוציאלי ומדריכה שיקומית. 


תעסוקה נתמכת - שירות המסייע להשמת נפגעי נפש בשוק העבודה החופשי, בהתאמה לכישוריהם ורצונם, בשכר מותאם ועם כל התנאים המחייבים ביחסי עובד-מעביד. השירות כולל: ליווי, תמיכה, חיזוק יכולות והעצמה. 


מועדון חברתי - המועדון פועל לניצול שעות הפנאי בצורה איכותית. מתקיימות במסגרתו מגוון פעילויות: הרצאות, חוגים, סדנאות, יציאה לתיאטרון, טיולים ונופש בארץ ובחו"ל. במועדון פועלות גם 3 קבוצות בהנחיה מקצועית: 

קבוצת מוסיקה- שירה ונגינה, תיאטרון פלייבק- המפעיל את המשתתפים בתנועה והבעה, ביבליותרפיה- עבודה תרפויטית באמצעות קריאת וכתיבת טקסטים.


לפרטים ומידע נוסף ניתן לפנות לסניף בטל: 04-9930774, או למנהלת הסניף – כרמית: 04-8743135. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד