מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:37   20/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

לראות את המוסיקה ולשמוע את הציור

"אני מחפש צבע"10:30

מועדון קריאה

19:30

מועדון קריאה- ארנסט המינגווי ושלגי הקילימנג'רו

19:30

כפר הנוער רמת-הדסה זכה בפרס החינוך לשנת תשע"א

22/06/2011
כפר הנוער רמת-הדסה זכה בפרס החינוך לשנת תשע"א (הגדל)

רגשות של שמחה וסיפוק רב היו לאחרונה מנת חלקם של אנשי צוות כפר הנוער רמת-הדסה, עת שהתבשרו כי משרד החינוך החליט להעניק למוסד, את פרס החינוך לשנת הלימודים תשע"א בקטגוריית כפרי הנוער. 


"ידיעה זו מהווה חיזוק נוסף לתחושת השליחות ומעניקה לצוות הכפר את הכוחות להמשיך ולעסוק במלאכה הקשה ובאתגרים הניצבים בפניו יומם ולילה", אומרת בגאווה מנהלת הכפר – מיכל שטרן.. 


בכפר הנוער רמת הדסה שבקריית טבעון, מתחנכים כ- 300 בני נוער מכיתה ז' ועד י"ב. בני נוער אלה מוגדרים בסיכון בשל סיבות סביבתיות שונות, ומגיעים לכפר על רקע קושי במימוש הפוטנציאל הטמון בהם. 


הכפר משקיע את מרב המשאבים בצמצום הפערים הלימודיים, הרגשיים והחינוכיים, במטרה להוביל את החניכים לעתיד ראוי ולסייע בהשתלבותם בחברה הישראלית. תודות להשקעה, הגיעו תלמידי מחזור תש"ע להישג מרשים של 50% זכאות לתעודת בגרות מלאה. 90% מבוגרי המחזור האחרון התגייסו לצה"ל, חלקם ליחידות קרביות וחלקם לשירות משמעותי אחר. חלק מהבוגרים אף "סוגרים מעגל" ומתנדבים לשנת שירות בהסגרתה הם מסייעים לאוכלוסיות חלשות. 


הכפר פועל כחברה בת של הסוכנות היהודית ומסייעים לקיומו שותפים רבים, ביניהם תורמים מהארץ ומחו"ל. בשנים האחרונות ישנה מעורבות גוברת והולכת של קהילת קריית טבעון בחיי הכפר, ולהיפך,. באמצעות פעילות מתנדבים בכפר והתנדבות של החניכים בקהילה. 

תלמידי רמת-הדסה גם זכו לאחרונה, במקום הראשון בתחרות "ממציא צעיר", לאחר שפיתחו, בשיתוף עם תלמידי בית הספר "נווה רם", צמיד המסייע לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים. 


מנהלת הכפר נפגשה לאחרונה עם ראש המועצה – דוד אריאלי, שבירך על העבודה הנפלאה הנעשית בכפר ועל קבלת הפרס. 


בתמונה: טקס חלוקת תעודות בגרות לבוגרי מחזור תש"ע 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד