מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:09   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

"ששת המופלאים" הלהיבו בקונצרט סיום תזמורות הקונסרבטוריון

שישה בוגרי התזמורת הייצוגית של קונסרבטוריון רשת המתנ"סים קרית טבעון, ביצעו בקונצרט הסיום, כל אחד לחוד, קונצ'רטו לכלי ולתזמורת.

15/06/2011
"ששת המופלאים" הלהיבו בקונצרט סיום תזמורות הקונסרבטוריון (הגדל)

רמת הנגינה הגבוהה של ששת הבוגרים, המסיימים כ- 10 שנות לימוד בקונסרבטוריון, איפשרה את הכנת הרפרטואר האיכותי שבוצע בקונצרט סוף השנה בניצוחו של מנחם גרודזינסקי.


הקהל הרב שמילא את אולם זוהר, זכה לחוויה מוזיקלית יוצאת דופן: הקונצרט נפתח בקונצ'רטו לקלרינט מאת: מוצרט עם הסולנית קסם סהר. נגן הטרומבון יניב ברקאי, ניגן עם התזמורת את הקונצ'רטו לטרומבון מאת: רימסקי קורסקוב. הקונצ'רטו לחליל ותזמורת מאת: שמינד, בוצע ברגש רב ע"י שקמה ג'יואן. הראל קשת - ביצע עם התזמורת את הקונצ'רטו לחצוצרה מאת: המלחין הארמני ארוטונאן, הקונצ'רטו לסקסופון סופרן ותזמורת מאת: ארטי שואו, בסגנון מודרני עם נגיעות של ג'אז בוצע ע"י שחר גוטליב. 

והקינוח היה של זמרת הסופרן יעל סילבר, ששרה את "הבנרה" מתוך האופרה כרמן. 


כל הביצועים זכו לתשואות רמות מהקהל. חזי פלד - מנהל הקונסרבטוריון, ציין בסיפוק רב שזו שנה מיוחדת שכל בוגרי התזמורת הם גם סולנים מעולים ברמת ביצוע של קונצ'רטו. 


ראש המועצה - דוד אריאלי, בירך את באי הקונצרט והדגיש את חשיבות הקונסרבטוריון והמוזיקה במוסדות החינוך ותרומתה לחיי התרבות והחברה בקריית טבעון. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד