מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:47   19/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

לפתיחת המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

קבלת שבת שכונתית

18:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

20:00

ערב זמר – לשיר בין הטיפות

שירים באווירה חורפית בהנחיית: אילנה כץ21:30

הצלחה אדירה למופע פסטיבל ישראל בקריה

6/06/2011
הצלחה אדירה למופע פסטיבל ישראל בקריה (הגדל)

ביום ראשון בערב, מלאה רחבת האנדרטה המרכזית של קרית טבעון, בקהל מגוון שהגיע מטבעון ומישובי הסביבה, על מנת לצפות במופע ה"סמוראים" – מופע מוסיקה בין לאומי שנערך במסגרת פסטיבל ישראל.


1,000 הצופים במופע, נהנו משעה וחצי של מוסיקה ייחודית וסוחפת, בשלל סגנונות, שהושמעה על-ידי הרכב של חמישה נגני אקורדיון אירופאים (אירלנד, בלגיה, איטליה, צרפת, ופינלנד) שהם מהמובילים בתחום בארצותיהם ויצרו יחדיו מופע מרהיב ומתעתע שנע בין רגעים אינטימיים לרגעים סוערים והביאו אל הבמה איכות מופלאה ומגוון רחב של סגנונות בביצועים פנומנאליים. .

בנוסף להופעה הנהדרת, היה האירוע, שאורגן ע"י מרכז ההנצחה בסיוע לוגיסטי של המועצה המקומית, וכלל מערך היסעים, אבטחה, ומתחם מזון – מאורגן למופת.


אופיר מאיר – מנהלת מרכז ההנצחה, שניצחה על ההכנות לאירוע, הייתה נרגשת ביותר והודתה למשרד התרבות והספורט, למועצה לשימור אתרים ולעמותת "תרבות לישראל", שאפשרו את הבאת המופע לטבעון, לרגל הפתיחה המחודשת של מגדל המים.

אופיר: "אנו מחנכים במרכז ההנצחה , להתבוננות והקשבה. אני מאמינה כי אם בני אדם יקשיבו לעצמם ולזולתם, יתבוננו בעברם ובמורשתם, יהנו מאומנות ויקשיבו למוסיקה – ישרור שלום בעולם. לכן, כאשר 'תרבות לישראל' הציעו לנו לקיים את המופע, לפני כחודש בלבד, הסכמתי מיד. ידעתי כי מרכז ההנצחה, בעזרת עובדיו ומתנדביו הנפלאים, יצליח להרים את האירוע למרות הזמן הקצר, ואני שמחה שאכן הצלחנו, בעזרת המועצה המקומית שסייעה רבות ובעזרתם של רבים וטובים שנתנו ידם ושאני חייבת להם תודה גדולה".

בסיום המופע הודה ראש המועצה – דוד אריאלי לנגנים והעניק להם תשורה קטנה למזכרת מן הקריה.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד