מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:42   19/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

לפתיחת המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

קבלת שבת שכונתית

18:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

20:00

ערב זמר – לשיר בין הטיפות

שירים באווירה חורפית בהנחיית: אילנה כץ21:30

עובדי המשרדים במועצה יצאו לגעת בשטח

25/05/2011
עובדי המשרדים במועצה יצאו לגעת בשטח (הגדל)

ביום רביעי שעבר, כחמישים מעובדי המשרדים של מועצת טבעון, נטלו פסק זמן של מספר שעות מעבודתם ויצאו לסיור מקצועי להיכרות עם הנעשה בשטח, אותו הוביל ראש המועצה – דוד אריאלי, שמסביר: "מטרת הסיור הייתה לחבר בין העשייה האדירה המתבצעת ברחבי הקריה, לבין עובדי המשרדים העושים עבודתם נאמנה ומאפשרים את אותה עשייה".

 

הסיור שארך כשלוש וחצי שעות, נפתח בהליכה לאורך הגדר שהוקמה בגבול רמת טבעון ועלייה לתצפית ממגדל המים שבשכונה. על המגדל קיבלו העובדים הסבר אודות המאבק שמנהלת המועצה למניעת העברת "גבעת קושט" לתחום המוניציפאלי של בסמת טבעון.

לאחר מכן חלפו העובדים על פני כיכר החט"ב הפורחת וקיבלו הסבר אודותיה ואופן הקמתה וכן על ההשקעה, השיפורים והחידושים במערכת החינוך.

 

התחנה הבאה הייתה – תחנת המעבר לפסולת גושית וגזם, שם הוסברו השיפורים שבעשו ומתוכננים בה ואופן פעולתה. אחר כך שזפו עיני העובדים את ההרחבה שבוצעה בכניסה לרחוב הגפן ואת הגינון היפיפה בכיכר עמור, בהמשך עשו העובדים את דרכם לעבר מרכז הקריה, תוך שהם מתעכבים במרכז המחזור שברחוב השקדים ומקבלים הסבר על נושא המחזור בקריה.

 

במרכז: עצרו ליד "קפה קפה" שהובא כדוגמה לטיוב ושיפור התשואה מנכסי המועצה, ביקרו בחמ"ל הערוך והמאובזר למופת, וקיבלו הסבר אודות סדרי החנייה ואכיפתם ואודות הטיפול הצפוי בקרוב בבעיית הפקק במרכז.

 

לאחר מכן, נע הסיור לקרית-עמל: ביקור באנדרטה והסבר על שיפוצה הקרוב, מגדל המים המשופץ המשמש כאכסניה לתערוכות, החניות החדשות בכיכר פטישי, ציור הקיר במרכז המסחרי, חדר הכושר בטבע, הגג הסולארי על גג אולם זוהר שהוא ותשעה גגות נוספים – מניבים הכנסה נאה לקופה הציבורית, מבנה השרות הווטרינרי ששופץ והורחב, גן המשחקים החדש בפיש, מתחם המגורים החדש באלרואי, כיכר התשבי החדשה, המדרכה המוקמת במעלה=השיזף, ועוד.

 

לאורך כל הסיור, גילו העובדים התעניינות רבה ושאלו שאלות. מסכמת אחת העובדות: "זה היה סיור מרתק. נחשפנו לתוצרים העקיפים של עבודתנו במשרד, שאת חלקם כלל לא הכרנו. היה תענוג לראות שהקריה שלנו יפה ומתפתחת וזה בהחלט מפתח את גאוות היחידה שלנו וישפר את המוטיבציה בעבודה".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד