מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:32   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

גן ילדים חדש יוקם בקרית חרושת

לראשונה בתולדות הישוב, יפתח גן של המועצה בשכונה הוותיקה. דוד אריאלי: "הרישום האדיר לגני הילדים, הוא תוצאה של השיפור במערכת החינוך ומעיד על אמון הציבור"

18/05/2011
גן ילדים חדש יוקם בקרית חרושת (הגדל)

מליאת המועצה המקומית קרית טבעון, אישרה בישיבתה ביום ראשון, את הצעתו של ראש המועצה – דוד אריאלי, להקצות תקציב פיתוח מיוחד בסך 750 אלף שקלים ,לבניית גן ילדים חדש בשכונת קרית-חרושת. כיוון שמשרד החינוך אישר את נחיצות פתיחת הגן, תקציב הקמתו ימומן, ככל הנראה, ברובו על ידי המשרד.

 

הגן החדש אמור להיפתח כבר בראשית שנת הלימודים הקרובה והוא ימוקם במבנה מועדון המרכז הקהילתי השכונתי, שיורחב וישופץ לשם כך ויהפך למבנה דו-תכליתי.

 

יש לציין כי לגן החדש, כבר נרשמו 35 ילדים וכי פתיחתו תמנע את הצורך בהסעת הילדים לגנים מרוחקים בצפון הקריה. כמו כן יתאפשר לילדי השכונה להתחנך כקהילה שכונתית, מבלי שיהיה צורך בפיצולם למספר גנים.

לאחר שבשנים האחרונות נרשם  קיפאון ואף ירידה במספר הנרשמים לגני הילדים של המועצה, השנה היה רישום שיא לגנים ונירשם גידול של כארבעים ילדים לעומת השנה הקודמת, שהביא לתפוסה כמעט מלאה בכל הגנים ולצורך בפתיחת הגן הנוסף.

 

מנהל מחלקת החינוך של המועצה – יאיר אודם, מסביר את הגידול הן בפעילות האיכותית שנעשית בגנים, בהובלתה של מנהלת מדור גני הילדים – גילה דינר והן בגידול באוכלוסיית המשפחות הצעירות בקריה.

 

דוד אריאלי: "הרישום האדיר לגנים, הוא תוצאה של ההשקעה והשיפור במערכת החינוך שלנו ומעיד על האמון שהציבור רוחש למערכת. כמו כן, האותות הראשונים המלמדים על הצערת אוכלוסיית היישוב, מעודדים מאוד ובכוונתי להמשיך ולפעול לחיזוק מגמה זו."    

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד