מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
23:17   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

התלמידים יצאו לחופשה ועובדי מחלקת החינוך יצאו להתגבש בירושלים

התלמידים יצאו לחופשה ועובדי מחלקת החינוך יצאו להתגבש בירושלים (הגדל)

היציאה לימי גיבוש מחלקתיים, הפכה למסורת במועצה המקומית קרית טבעון, וראש המועצה – דוד אריאלי, מעודד את היציאה אליהם מתוך הכרה בחשיבותם. 

בשבוע שלפני חג הפסח, עת שבתי-הספר כבר יצאו לחופשה,  הרשו לעצמם עובדי מחלקת החינוך של המועצה, לקחת פסק זמן מרענן מן השגרה השוחקת, ויצאו יחדיו ליום גיבוש בירושלים. 

מוקד היום היה – ביקור מרתק באולפני חברת החדשות של ערוץ 2 בנווה-אילן, שלווה בהסברים אודות הליך הפקת מהדורת החדשות ושידורה. 

לאחר מכן, שוטטו עובדי ועובדות המחלקה, בין הדוכנים הססגוניים והריחניים של שוק "מחנה יהודה"  ולקינוח – סעדו ארוחת צהריים נפלאה במסעדה הירושלמית "אמא" שהיא אחת מן הידועות בעיר. 

יאיר אודם – מנהל מחלקת החינוך: "יום הגיבוש נועד ליצור אווירת עבודה נעימה ופורייה, במטרה להעלות את המוטיבציה והנאמנות של העובדים למקום עבודתם. 

מעבר להיותו מגבש את צוות העובדים, הוא גם מאפשר התנתקות ממקום העבודה, ליום מהנה ועשיר בחוויות, באווירה של מקום חדש ואחר. יום הגיבוש המוצלח, אפשר שיפור התקשורת הבין-אישית של העובדים והמנהלים, בדרך מהנה לכולם, תוך מורל גבוה והרבה הומור וכיף". 

מנהלי המחלקה, המזכירות, הסייעות, מלווי הסעות, אבות בית, צוותי המועדוניות, וקב"ט מוסדות החינוך – זכו ליום של כיף אמיתי וחזרו עם כוחות מחודשים.  

 

בתמונה: עובדי המחלקה באולפן החדשות של ערוץ 2. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד