מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:52   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

משפרים ללא הפסקה

משפרים ללא הפסקה (הגדל)

המועצה המקומית מבצעת באופן שוטף, עבודות שונות, קטנות וגדולות, לרווחת תושבי הקריה ולשיפור הבטיחות ורמת השירות. להלן פירוט מספר עבודות שבוצעו לאחרונה, בתיאומו ובפיקוחו של המינהל ההנדסי: 

 

הנגשת תחנות אוטובוסים 

בימים אלו מונגשות כ- 15 תחנות אוטובוס בכבישים הראשיים של הקריה. 

העבודה כוללת: הנמכת משטח תחנה לגובה פני המדרכה, הנמכת מעברי חציה קרובים ועוד. הקבלן במבצע - חברת "קידמה" ועלות העבודה כ- 135,000 ₪, במימון משרד התחבורה. 

 

ברזיות 

לאחרונה הוחלפו 4 ברזיות ישנות בחדשות, בגני משחקים ציבוריים: 2 בקרית חרושת, אחת ברחוב איריס ואחת ברחוב הורדים. עלות העבודה כ- 10,000 ₪. 

 

ציור קיר ענק ומדהים 

הקיר הצידי של מבנה המרכז המסחרי "זייד" , שהייה מכוסה בלכלוך ובכתובות גרפיטי, הפך ליצירת אמנות מלבבת המעניקה נופך נעים ומיוחד לפינת הדשא הסמוכה לאולם "זוהר" ולמתקן "הכושר בטבע". את העבודה ביצעה חברת "דקו-פיינט", באמצעות אמן שנישא על מנוף מיוחד. עלות הציור כ- 25,000 שקלים. 

 

שיפורים בבנין המועצה 

בשבועות האחרונים, הוחלפו כל התריסים הישנים בחלקו האחורי של הבנין, בעלות כוללת של כ- 12,000 ₪. כמו כן, בוצעו תיקוני שקיעות בריצוף בחזית הבניין, בעלות של כ- 2,000 ₪. 

 

שיפורי תאורה  

לאחרונה בוצעו מספר שיפורים בתחום התאורה: הוקם עמוד חדש בסמטת פיש, הוצבה תאורה על עמוד חשמל מול סמינר אורנים, והותקנו שני תמרורים מוארים ברחוב אלונים. את העבודות הנ"ל ביצעה חברת "ליטא", בעלות של כ- 17,000 ₪. 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד