מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:38   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

ב"רימונים" לומדים על אינטרנט בטוח

חברי וועדת נאמני המחשב הבית סיפרית לימדו בכיתות, בשילוב סרטוני הסברה ובסוף הלמידה נערכו מגוון פעילויות. והמורות לימדו על שימוש מושכל בלייק!
ב"רימונים" לומדים על אינטרנט בטוח (הגדל)

בשבוע שעבר, התקיים בביה"ס "רימונים", שבוע האינטרנט הבטוח. השבוע נפתח בטקס שנערך על ידי  ועדת נאמני המחשב הבית ספרית, ובו הסבירו על עידן המחשב, יתרונותיו וחסרונותיו ועמדו על הסכנות האורבות לנו ברשת.  

במהלך השבוע, ערכו נאמני המחשב, תחת עינה הפקוחה של רכזת המחשבים - יפעת רגב,  שיעורים בכל הכיתות: בכיתות א'- ב' עסקו הילדים בנושא גלישה נבונה ובטוחה ברשת, בכיתות ג'- ו' עסקו הילדים בנושא גלישה נבונה ובטוחה ובנושא האתיקה ברשת – "נטיקה".  נאמני המחשב לימדו בכיתות, בשילוב סרטוני הסברה וסרטונים המעלים דילמות מהחיים בעידן האינטרנט. בסוף הלמידה נערכו פעילויות כגון: הכנת מחזיקי מפתחות עם כללי גלישה נבונה ובטוחה, הכנת כרזות ופרסומות לגלישה נבונה ובטוחה (בתמונה) וכללי האתיקה ברשת.  

בנוסף לנאמני המחשב, עמדו המורות בכיתות על משמעות הסימן "לייק" הכול כך פופולארי בעידן הפייסבוק. המורות לימדו את הילדים להפעיל שיקול דעת ומחשבה בטרם לחיצה על סימן זה ולהשתמש בו באופן מושכל.  

תוצרי התלמידים  עיצבו את מסדרונות ביה"ס, וסייעו בהעברת המסרים החשובים.  

בהמשך לשבוע זה, ייערך גם ערב להורים עם המרצה גלעד דהן, שיציג בפני ההורים את נושא האינטרנט בצורה שונה ומאוד מעניינת. במהלך חודש מאי ירצה גלעד גם לתלמידי כיתות ג' – ו'. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד