מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:58   23/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

שעת סיפור : המנגינה היפה ביותר בעולם

עם אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות17:00

סרט: המסיבה The Party

18:00

סרט: המסיבה The Party

20:00

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב

20:25

מופע: פני השטח

20:30

פני השטח

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב 20:30

ישיבת מליאה מעניינת ופורה

ביום ראשון קיימה מליאת מועצת טבעון את ישיבתה החודשית.

 

חבר המועצה – עמית אבני, העלה שאילתה באשר לקיום תאורה בגני המשחקים, על מנת שיתאפשר להורים לשחק עם ילדיהם גם בשעות הערב. במענה לשאלתו הודיע ראש המועצה, כי קיימים ברחבי הקריה מספר גנים מוארים וכי רשימתם תפורסם. 

 

המועצה החליטה לאמץ גם את הצעתו לסדר של עמית אבני, בעניין צירופם של תלמידי שמיניות, כנציגי הנוער בועדות המועצה השונות. סוכם כי דוד אריאלי ואבני יגבשו את אופן בחירת נציגי הנוער, על-ידי מועצת הנוער שפעילותה תחודש. 

המליאה אישרה תב"רים (תקציבי פיתוח מיוחדים) בהיקף כספי של 550 אלף שקלים, לשם ביצוע הנושאים הבאים: תכנון מתחם המרכז המסחרי בקרית עמל, שיפורי תאורה ובטיחות בכבישים, סיום שפוץ מבנה השירות הווטרינרי, ועבודות פיתוח שונות ברחבי הקריה. 

עוד החליטה המועצה, על ביצוע סלילת שוליים ברחובות הרותם וזבולון, כאשר בעלי הבתים הגובלים בקטע שייסלל וייהנו מהסלילה, יחויבו בעלותה בהתאם לחוק העזר, בסך של כ- 6000 שקלים למשפחה.

 

בתום הישיבה מן המניין, קיימה המליאה ישיבה נוספת שיוחדה לדיון ואישור דוח מבקר משרד הפנים לשנת 2009. ראש המועצה הודה ליו"ר ועדת הביקורת – שלמה מושיץ ולחברי הועדה וכן למבקר המועצה – רפי מלמד, על הניתוח היסודי שעשו לדוח, ואמר כי המועצה כבר פעלה לתיקון הליקויים הבודדים שצוינו בו. "אני גאה מאוד בדוח המתון הזה, המלמד כי קיים במועצה מנהל תקין ברמה הגבוהה ביותר" אמר דוד אריאלי. 

 

ניתן לעיין בפרוטוקול המלא של ישיבת המליאה, באתר האינטרנט של המועצה. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד