מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:45   22/8/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : טופסי טרוי - עולם הפוך

00:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים20:30

משפרים ללא הפסקה

נטיעות באלרואי (הגדל)

עובדי המועצה, על מחלקותיהם השונות, ממשיכים לעמול תדיר על ביצוע שיפורים לרווחת תושבי הקריה:

 

מזגנים חדשים במוסדות חינוך

בחודש שעבר הוספו והוחלפו מזגנים חדשים במוסדות חינוך בקריה, בעלות כוללת של כ- 100,000 שקלים: בביה"ס נרקיסים – 5 מזגנים, בביה"ס שקד – 2 מזגנים, בשירות הפסיכולוגי – מזגן אחד, ובגני ילדים – 5 מזגנים. העבודה בוצעה על-ידי חברת "שרות קור" וכללה הכנת חיבורי חשמל.

 

שיקום חורשת אלרואי

חורשת אלרואי, היא החורשה המצויה על הצלע הדרומית של שכונת אלרואי אל מול חוות המיכלים. משך שנים רבות התבצעה שתילה במקום בכל ט"ו בשבט, אך רק עצים ספורים נקלטו. השנה הוחלט ע"י המועצה ליער סופית את השטח ולשם כך נשתלו במקום, בימים אלה, עשרות עצים בוגרים בקוטר 2 אינץ' והוקמה מערכת השקיה ממוחשבת, שתאפשר קליטה והתבססות נאותה של העצים בקרקע.

 

התאמת שוחות ביוב ברחוב אלונים

במהלך השנים, עם ביצוע ריבוד מחודש של הכביש, נוצר מצב בו שוחות הביוב אינן תואמות בגובהן ומהוות מהמורות ומטרד לנוהגים בכביש. בימים אלה, הוחלפו 3 שוחות ברחוב אלונים, תוך התאמת השוחות החדשות לגובה המתאים. עלות העבודה כ- 15,000 ₪ והיא בוצעה ע"י חברת "קדימה".

 

מערכת גילוי אש ועשן

בהתאם למדיניות שהתווה ראש המועצה, לטיפול בבעיות בטיחות דחופות במוסדות החינוך. הותקנה לאחרונה מערכת גילוי אש ועשן חדשה באולם ספורט של בית הספר "שקד". העבודה, שכללה תיקונים באולם, בוצעה ע"י "פז-מערכות" בעלות של כ- 65,000 שקלים.

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד