מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:22   23/8/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : טופסי טרוי - עולם הפוך

00:00

הסודות של הפיאצות והמזרקות ברומא

הרצאה, קפה וכיבוד, וסרט באורך מלא10:00

הרצאה בנושא שואת יהודי רומניה

19:30

דוד אריאלי: "הישג יפה לשלטון המקומי"

דוד אריאלי: "הישג יפה לשלטון המקומי" (הגדל)

ראש המועצה, שנטל חלק פעיל במאבק, מרוצה מתוצאותיו ואומר כי הסולידריות והנחישות, הוכיחו עצמן.

ראש מועצת טבעון – דוד אריאלי ועובדי המועצה, נטלו חלק פעיל במאבק הרשויות המקומיות שהתקיים בשבועות האחרונים. הם השתתפו בהפגנות שנערכו בירושלים והתארגנו להשבתה מוחלטת של שרותי המועצה, החל מיום ראשון ללא הגבלת זמן - שביתה שלא היה בה צורך בסופו של דבר.

דוד אריאלי, אומר כי מדובר במאבק חברתי צודק, אליו יצאו הרשויות רק לאחר שמוצו כל אפשרויות המו"מ במשך 8 חודשים: "הסולידריות ושיתוף הפעולה בין הרשויות הגדולות והחזקות לבין הקטנות והחלשות וגם עם המועצות האזוריות, הוכחו כנכונים והביאו להישגים היפים, אף ללא צורך ביציאה לשביתה".  ראש המועצה הבהיר כי הוא מרוצה מן ההישג למרות שקרית טבעון תהנה ממנו באופן מזערי, אם בכלל. 

על פי ההסכם שנחתם, השלטון המקומי יקבל תוספת תקציבית של 900 מיליון ש"ח: 850 לתקציבי הרשויות המקומיות ולהצלת החינוך, ו- 50 מיליון ₪ למימון הסכמי השכר. כמו כן, תוקם וועדה משותפת לבחינת נושא הוזלת תעריפי המים והפיכת התאגידים לעירוניים. הוועדה תגיש מסקנותיה תוך 45 ימים. סוגיית תקציבי החינוך, תידון במסגרת שולחן עגול של בכירי הממשלה והרשויות המקומיות, שידון גם בצמצום הכשלים הבירוקרטיים הפוגעים בשירות לאזרח, במניעת קיצוצים תקציביים, ובהסדרת היחסים בין השלטון המקומי לשלטון המרכזי בישראל, בחקיקה. 
 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד