מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:22   23/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

שעת סיפור : המנגינה היפה ביותר בעולם

עם אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות17:00

סרט: המסיבה The Party

18:00

סרט: המסיבה The Party

20:00

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב

20:25

מופע: פני השטח

20:30

פני השטח

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב 20:30

גנים תרבותיים

גנים תרבותיים (הגדל)

חינוך מוזיקאלי בכיף

במסגרת סל התרבות העשיר והחינוך המוסיקלי שמקבלים ילדי הגנים של המועצה בקרית טבעון, הם מלאו השבוע, נרגשים וסקרנים, את אולם "צוותא" שם נערך עבורם הקונצרט השנתי המסורתי.
הרפרטואר שלמדו בשעורי המוסיקה בגן, בוצע כאן על-ידי הרכב הג'אז של תלמידי קונסרבטוריון רשת המתנ"סים קרית טבעון, בנגינת חצוצרה, סקסופון, גיטרה, בס, פסנתר ותופים, ובליווי זמרת מאולפן המוסיקה.
הילדים נחשפו באופן בלתי אמצעי, למושגים מעולם הג'אז והשתתפו בשירה, תנועה והקשות גוף יצירות של יוצרים ידועי שם, שהושמעו לצד עיבודים ג'אזיים לשירי ילדים, הצליחו לסחוף את הילדים להשתתפות פעילה, ריתקו אותם וחיברו אותם לעולם המוסיקה המופלא, בהנחייתו המקצועית והמרתקת של מנחה תכנית המוסיקה בגנים - אורי ביתן.
מסכם דן – ילד ממשתתפי האירוע: "היה לי כיף לנגן עם הנגנים על המטלופון ולשיר את השירים".
גילה דינר – רכזת גני הילדים במועצה: "הייתה זו חוויה לחזות בהתנהגות התרבותית של הילדים הרכים, לשמוע את הבקיאות שלהם בעולם הסימנים המוסיקליים ולחוות ביחד איתם בוקר קסום של צליל, תנועה ושירה. זהו חינוך מוסיקלי בכיף, שמתחיל מהגיל הצעיר ומצליח ליצור בקריה, עתודה מוסיקלית מבוססת לשנים הבאות".

המכשפות פתחו ספרייה
בגני הילדים בקריה, נערכת פעילות לעידוד הקריאה ואהבת הספר - החל מהגיל הרך, כיאה לנציגיו הצעירים של "עם הספר". השנה מושם הדגש על "שנת השפה העברית" - הנושא השנתי המוביל עליו הכריז משרד החינוך.
במסגרת הפעילות הנ"ל התקיים לאחרונה, אירוע מקורי לציון פתיחת הספרייה בגן ציפורנים. ההורים המחיזו את הסיפור "חמש מכשפות הלכו לטייל" שכתבה רונית חכם, והצליחו לשתף את הילדים במהלך ההופעה במקצועיות ובהתלהבות!
בהמשך, התיישבו ההרים והילדים והכינו יחדיו סימניות עם דמויות המכשפות. יש לקוות שלאחר פתיחה כזו - הילדים ירבו בקריאה גם בהמשך.
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד