מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:53   23/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

שעת סיפור : המנגינה היפה ביותר בעולם

עם אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות17:00

סרט: המסיבה The Party

18:00

סרט: המסיבה The Party

20:00

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב

20:25

מופע: פני השטח

20:30

פני השטח

מופע בשיתוף הקהל, המציע מפגש עם ארץ ישראל דרך הגאוגרפיה, הגוף והלב 20:30

מועצת קרית טבעון מזדהה ומשתתפת במאבק כנגד מחירי המים

מועצת קרית טבעון מזדהה ומשתתפת במאבק כנגד מחירי המים (הגדל)

ראש המועצה – דוד אריאלי, השתתף ביום ראשון, בהפגנת ראשי הרשויות שארגן מרכז השלטון המקומי, מול משרד ראש הממשלה בירושלים.  בהפגנה השתתפו כ- 70 ראשי רשויות  והיא הייתה יריית הפתיחה במאבק חורמה לא מוגבל בזמן, עליו הכריזו ראשי הרשויות כנגד מחירי המים (שעלו פי 3 מאז שנת 2007), וכנגד קיצוצי הממשלה בתקציבי החינוך ובתקציבי החובה הממשלתיים שעליה להעביר לרשויות.

יו"ר מרכז השלטון המקומי – שלמה בוחבוט: " הגענו לרגע האמת. ניתנה לממשלה, לראש הממשלה, לשר האוצר ולשר הפנים כל מכסת הזמן שנדרשה על מנת ללמוד הנתונים, להכיר את טיעונינו, להבין את עמדותינו. לצערי, לא נענינו ולו לאחת מבקשותינו. על כן המאבק מתחיל, והפעם במלוא הכוח, ללא היסוס וללא מועד לסיומו.  בשנים האחרונות פוגעת הממשלה ביכולתנו להעניק לתושבינו את השירותים עבורם הם משלמים. הממשלה ממשיכה לגבות מסים, אולם אינה מעבירה אותם לרשויות כפי שנדרש בחוק. התוצאה אליה מכוונת הממשלה הינה העלאה קיצונית בארנונה, ולכך לא נסכים !!
אנו נאבקים כדי למנוע את העלאת המיסים, כדי להחזיר לשפיות את מחירי המים המופרזים – שאינם קשורים כלל למחסור במים – אלא נובעים מתאגידי המים המיותרים שהקימה הממשלה, כדי למנוע פגיעה בלתי הפיכה בחינוך הממלכתי, כדי להמשיך ולהעניק לילדנו את הביטחון הראוי במוסדות החינוך, הסעות, ניקיון, מורים טובים, הזנה ושירותים נוספים.  אני קורא לכל אזרחי המדינה לתמוך ולהצטרף למאבקנו – מאבקם".

דוד אריאלי: "מועצת טבעון ואנוכי, מזדהים לחלוטין עם המאבק ומוחים בשם תושבי הקריה כנגד חוסר הרגישות התמוה והמוקצן של הממשלה. אין כל סיבה להעלאה הדרסטית של מחירי המים ויש תחושה קשה של רצון לעשיית רווחים על גב התושבים. בכוונתי לעשות ככל יכולתי להצלחת המאבק".

במסגרת המאבק, הוקם אוהל מחאה שיאויש מידי יום על ידי עשרה ראשי רשויות ועובדי רשויות רבים.  כמו כן, הוקמו בלוני ענק (ראו בתמונה) בכניסה לירושלים ובמאהל המחאה, עליהם נרשם: "הגיעו מים עד פי 3 לנפש, יוחזר מחיר המים האמיתי!".
בימים הקרובים מתכוונים ראשי הרשויות, להחריף את צעדי המחאה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד