מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:33   17/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

סודות הקולנוע האיטלקי והגרמני – קולנוע איטלקי- מרצה: רחל אסתרקין

איטליה על סף התמוטטות עצבים10:00

השריפה בכרמל - טבעון מתגייסת לסייע

השריפה בכרמל - טבעון מתגייסת לסייע (הגדל)

המועצה, רשת המתנ"סים, יחידת הג'יפאים ותושבים, נרתמו לסייע. דוד אריאלי: "אנו מרכינים ראש לנוכח האסון הכבד ומציעים כל סיוע שנוכל להעניק. מוכנותה של הקריה לאירועים דומים, תיבדק באופן יסודי".

בעוד חלק ממתנדבי יחידת הג'יפאים של הקריה מסיירים בה, חלקם האחר, יחד עם מפקד נקודת המשטרה בטבעון, יצאו לסייע לכוחות המשטרה באזור הכרמל, בלילה שבין חמישי לשישי. במקביל פנו ראש המועצה – דוד אריאלי וקב"ט המועצה – אלי זיו, לראשי הרשויות ולקציני הביטחון בחיפה ובישובים שבאזור השריפה, והציעו את עזרתה של קרית טבעון בסיוע לוגיסטי ובאירוח משפחות, בבתים פרטיים ובמבני ציבור. 

תושבים רבים פנו למוקד 106 של המועצה בהצעה לסייע בכל נדרש ולארח משפחות שפונו מבתיהן ובאם יתעורר הצורך בכך, הם יופעלו. אגף הנוער של רשת המתנ"סים טבעון, יצר קשר עם מרכז הנוער של טירת הכרמל והציע להגיע עם משלחת של גרעין שנת השירות ומספר מד"צים, על מנת לסייע בהפעלת בני הנוער שרוכזו במרכזי הפינוי.

ראש המועצה המקומית – דוד אריאלי: "מועצת קרית טבעון ותושבי הקריה, מרכינים ראשם לנוכח האסון הכבד. המועצה המקומית הציע את עזרתה בכל תחום שיידרש ואנו ממתינים לתשובת הרשויות.

כמו כן, לנוכח האירועים בכרמל ובסמוך לקריה, החלה להיבדק מחדש ובאופן מיידי, היערכותה ומוכנותה של קרית טבעון, למקרה של שריפה גדולה חלילה.  פרטים נוספים על כך, יימסרו בישיבת מליאת-המועצה שתיערך ביום ראשון הקרוב".     

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד