מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:44   17/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

סרט- המוזיאון / בימוי: רן טל

11:00

המשאלה - פנטזיה לכל המשפחה

11:00

הסרט-המוזיאון / בימוי: רן טל

11:30

סרט: פלא Wonder

19:00

סרט- המוזיאון / בימוי: רן טל

20:00

הסרט-המוזיאון / בימוי: רן טל

20:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

21:00

בשבט אלון משלבים בעלי צרכים מיוחדים

בשבוע הקרוב יערוך שבט הצופים, פעילות קהילתית נרחבת בנושא שילוב בעלי צרכים מיוחדים. בשבט הצופים של קרית טבעון – "אלון", פועלות זה מספר שנים, שתי קבוצות מיוחדות מאוד,

קבוצות צמי"ד – לילדים בעלי צרכים מיוחדים: אחת לילדים בגילאי 9-12 והשנייה לנערים בגילאי 15 עד 21. את הקבוצות מדריכים חניכים מהשכבה הבוגרת בשבט והם גם אלה שיזמו את שבוע השילוב שיתקיים בשבוע הבא. חניכי קבוצות צמי"ד, פעילים ככל החניכים בשבט ומשתלבים גם בטיולים, מחנה הקיץ והטקסים. כמו כן, החל משנה זו משולבים חלק מחניכי צמי"ד, במסגרת שתי קבוצות "רגילות"..

אורית - אמא של עמית: "עמית אוהב מאד חברת אנשים ושילובו בשבט "אלון" זו עודהזדמנות נהדרת להיפגש עם חבריו מביה"ס והמועדון החברתי אליוהוא משתייך, ואף יותר חשוב - להיפגש עם בני-נוער אחרים. קבוצת 'דרור' בה עמית פעיל, היא קבוצה מגוונת: חלק מהילדים לא מדברים, חלקם משתמשים במחשב כאמצעי תקשורת, חלקםעצמאים יותר בהתנהלותם וחלקם פחות. והמדריכים (שהם צעירים מחלק מהחניכים) לומדים להכירם ולהבינם. עמית וחבריו, מחכים ליום שישי, יוםהמפגש, בשמחה רבה ומביעים זאת כל אחד בדרכו. ההשקעה הרבה של המדריכים, הרצון הרב, הרצינות והאהבה, ניכרים מאוד ואני בטוחה שהילדים נוצרים זאתבלבם. תנועתהצופים שלקחה על עצמה את האתגר לשלב בעלי צרכים מיוחדים בפעילות השוטפת, ראויה לכל הוקרה ושבח".

בשבוע הקרוב, יוביל צוות מדריכי צמי"ד את שבוע השילוב. השבוע תוכנן בשיתוף אגף הנוער של רשת המתנ"סים, בהנהלת לימור גרימן, ושיתוף בתיה"ס ותנועות נוער נוספות, במטרה להעביר את מסר השילוב והמודעות לבעלי צרכים מיוחדים, לכמה שיותר בני נוער ואנשים בקריה.

במהלך השבוע יעבירו מדריכי צמי"ד, שיעורים בנושא לתלמידים בבתיה"ס, כמו כן, כל חניכי השבט יעברו פעילות בנושא קבלת השונה וחניכי צמי"ד יערכו קבלת שבת לכל השבט..

מדריכי צמי"ד: "אנו מאמינים שילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים, הם חלק חשוב בקהילה, כשם שהם חלק חשוב בשבט אלון וששילובם בחברה, יוצר חברה טובה יותר"

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד