מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:17   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

ביסודיים של טבעון: לומדים על ערש הדמוקרטיה ומיישמים אותה

ביסודיים של טבעון: לומדים על ערש הדמוקרטיה ומיישמים אותה  (הגדל)

דמוקרטיה בביה"ס 'קרית עמל':

הערך המרכזי לחודש חשוון הוא - מעורבות חברתית. בחודש זה ציינו בביה"ס את יום הזיכרון ליצחק רבין וכמו כן, עסקו תלמידי כל הכיתות, בנושא דמוקרטיה ומנהיגות. התלמידים למדו בכיתות על מושגים וערכים הקשורים לדמוקרטיה והתעמקו בסוגיות כגון: מיהו מנהיג ומהן התכונות המאפיינות אותו? במקביל לפעילויות אלה, נערך ביה"ס לקראת קיום הבחירות הכיתתיות של נציגיהן במועצת התלמידים. לאחר שהמועמדים הציגו את מצעיהם, התקיימה הצבעה דמוקרטית וחשאית, בה נבחרו הנציגים הראויים מכיתות ג'-ו' וכן נבחר גם יו"ר מועצת התלמידים, שבבחירתו היו שותפים כל תלמידי בית הספר, שהצביעו בקלפי בית ספרי, כשכל תלמיד צויד בתעודת זיהוי מיוחדת.

תלמידי "קרית עמל" ומוריו, מברכים את נבחרי המועצה ואת יושבת הראש הנבחרת- נגה זינגר, ומודים למתמודדות האחרות: דקל רוט, עדי כהן, ומרוה בר-יעקב, על ההתמודדות ההוגנת והמרתקת, ומאחלים למועצה שנת עשייה פורייה ומשמעותית.

תודה שלוחה גם לשגרירי חודש זה – תלמידי כתה ה' 2, שהפעילו את תלמידי כתות א'- ב' ולימדו אותם מגוון פעילויות המתאימות להפסקה, כדי שידעו לנצל נכון את שעות הפנאי בבית הספר.

 

יוון – ערש הדמוקרטיה, בביה"ס "רימונים":

במהלך השבוע החולף התקיים בביה"ס "רימונים", שבוע יוון, כנושא פותח ללימודי ההיסטוריה בכיתות ה'. במהלך שבוע זה התקיימו פעילויות רבות ומגוונות. כל תלמיד קיבל, מערכת שעות שבועית אישית, המציגה את כל הפעילויות הקשורות לשבוע זה והתלמידים נעו מפעילות לפעילות עפ"י המערכת. הורים מומחים לנושא, קיימו הרצאות בנושאי: ארכיאולוגיה, פילוסופיה ומתמטיקה ביוון העתיקה, הצוות החינוכי של ביה"ס, דאג להפעלות מעניינות בתחומי הספורט, האמנות ועוד. שבוע זה הסתיים במרוץ הלפיד, בו נטלו חלק: תלמידי כיתות ה', מחנכת ה2 – שלומית גייסט, המורה לחנ"ג – רותי גולדשמידט, מנהל ביה"ס והורים. כל תוצרי השבוע מוצגים בתערוכה מרהיבה בלובי ביה"ס. שבוע מיוחד זה, יצר בקרב הלומדים עניין רב ומוטיבציה להרחיב ולהעמיק את הידע, סביב נושא יוון. זהו המקום להודות למחנכות כיתות ה': יעל בדולח ושלומית גייסט, להורים שנטלו חלק פעיל ולכל העוסקים במלאכה.

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד