מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:06   19/8/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : טופסי טרוי - עולם הפוך

00:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים11:30

סרט: המטפלת The Carer

19:00

הסרט- טהורה לעד / בימוי: מאיה זינשטיין

זוכה פרס הבימוי והעריכה בפסטיבל ירושלים20:30

סרט: הצד האחר של התקווה The Other Side of Hope

21:00

החלטת הנהלת המועצה בנושא כביש 6

החלטת הנהלת המועצה בנושא כביש 6 (הגדל)

הנהלת המועצה המקומית קרית טבעון, קיבלה בישיבתה האחרונה שהתקיימה ביום רביעי שעבר, סקירה מקפת ממהנדסת המועצה – אורה פיסטינר, אודות החלופות המוצעות לתכנון זרועות ההמשך לכביש 6, האמורות לעבור ממזרח וממערב לקריה, השלכותיהן ודרכי המאבק למניעת פגיעה באיכות החיים של תושבי הקריה בעקבות סלילתן.

בתום הסקירה, התקיים דיון ולאחריו החליטה ההנהלה פה-אחד, לקבל את ההצעה שניסח ראש המועצה, כדלקמן:

 

"המועצה יוצאת למאבק, על-מנת למזער לאפס כל פגיעה אפשרית בתושבי טבעון בכלל ובתושבי שיכון אלה בפרט, בכל מה שנוגע לחלופה המערבית של הזרוע המזרחית (כביש 77). הנהלת המועצה מחליטה כי החלופה המערבית תבוצע בכפוף למנהור או כל פתרון אחר שיביא את הפגיעה בתושבים לאפס.

הנהלת המועצה מחליטה לעשות שימוש בשרותיו של יועץ תחבורה, שיסייע בידי המועצה לגבש החלטה שתועבר ליועץ התקשורת, שנשכר לשם כך וכי המאבק ייעשה בצמידות לחוות הדעת של היועץ התחבורתי. ככל שתידרש הסתייעות ביועצים נוספים, היא תעשה בתיאום עם ראש המועצה ועם הועדה לאיכות הסביבה.

הנהלת המועצה מחליטה בעניין הזרוע המערבית של כביש 6, כי היא תומכת בחלופת פרוזדור 70 (תוואי הכביש הקיים), והיא תעשה כל שביכולתה, על-מנת להפעיל את מערכת ההשפעה והלחצים הנדרשת, כדי להביא לכך שהמועצה הארצית בישיבתה בתאריך 7.12.10, וועדת התחבורה היבשתית בישיבתה בתאריך 1.12.10, תחלטנה בהתאם לחלופת פרוזדור 70".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד