מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:35   19/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

לפתיחת המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

קבלת שבת שכונתית

18:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

20:00

ערב זמר – לשיר בין הטיפות

שירים באווירה חורפית בהנחיית: אילנה כץ21:30

הצלחה מרשימה ל"וועדת הקהילה"

הצלחה מרשימה ל"וועדת הקהילה"  (הגדל)

כתוצאה מפעילות הוועדה, אותה יזם ראש המועצה, נוצרו שיתופי פעולה רבים ומתקיים ניצול טוב יותר של המשאבים בתחומי התרבות, הפנאי והנוער. הנהנים – תושבי הקריה

 

קרית טבעון התברכה בגופים קהילתיים רבים העוסקים בתחומי התרבות, שעות הפנאי, הנוער והחינוך. על מנת שגופים אלה, הנתמכים תקציבית על-ידי המועצה, יפעלו יחדיו באופן מיטבי למען תושבי הקריה, החליט ראש המועצה – דוד אריאלי, להקים וועדה ייחודית בראשותו – "ועדת קהילה", בה ישבו נציגי כל הגופים הנ"ל, יתאמו את פעילויותיהם, יאגמו משאבים ויצרו שיתופי פעולה. 

"ועדת קהילה" פועלת מזה כשנה ומתכנסת אחת למספר חודשים. חברים בה נציגי המוסדות החינוכיים, רשת המתנ"סים, מרכז ההנצחה ושלהב"ת.

 

בשבוע שעבר, התכנסה הוועדה במרכז ההנצחה לישיבת הפתיחה החגיגית של שנת תשע"א. מדיווחי המשתתפים עולה, כי כבר במהלך שנת עבודה אחת, נוצרו שיתופי פעולה רבים ומוצלחים ועוד רבים כמותם מתוכננים לשנה הקרובה: תנועות הנוער עם בתיה"ס, ועדת נוער עם החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, מעברים מהגן לביה"ס ומהיסודי לתיכון, שלהב"ת עם הנוער, בנות שרות לאומי, פעילויות חינוכיות וחברתיות במרכז הנצחה, בשיתוף המתנ"ס והרשות המקומית.

לאחר סקירה מרשימה של מגוון הפעילויות הנערכות במרכז ההנצחה, שארח את הועדה כמנהגו – בחום ובצורה מכובדת, הועלו מספר המלצות לשנה הקרובה:הקמת בית משותף לשיח משותף, הקמת מרכז לשעורי בית, יצירת תכנית מובנית של פעילות תנועות הנוער בבתיה"ס, הדגשת נושא השפה העברית, הקמת פורום בתי"ס וגננות ליצירת תכנית מעברים אחידה.

 

דוד אריאלי: "אחת המשימות החשובות שהצבתי לעצמי עם כניסתי לתפקיד, הייתה החזרת האווירה הקהילתית החזקה, החמה והנעימה שאפיינה את הקריה. לכן, אני נהנה מאוד לראות את התוצאות המרשימות של עבודת הוועדה, המצעידות אותנו לכך".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד