מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
19:00   13/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

פירנצה וסיפורה של משפחת מדיצ'י

מרצה: ד"ר אפי זיו.10:30

מנכ"ל החברה למתנ"סים ביקר בטבעון ושיבח את הרשת המקומית

ביום שני שעבר, הגיע איתן מזרחי - מנכ"ל החברה הארצית למתנ"סים. לפגישת היכרות עם ראש המועצה – דוד אריאלי. בפגישה השתתפו גם: רחמים נינו - מנהל מחוז חיפה של החברה, מנחם גילה - מ"מ יו"ר הנהלת רשת המתנסי"ם טבעון ודרור גרינבלום - מנהל הרשת.  

 

דוד אריאלי, הציג בפני האורח, את פעילות רשת המתנ"סים בקריה ואת תפיסת עולמו הרואה ברשת זרוע ביצועית בתחומי חברה וקהילה, תרבות, נוער וספורט.  כמו כן, הביע ראש המועצה את שביעות רצונו והערכתו לפעילותה של רשת המתנ"סים בישוב.
ראש המועצה, ביקש ממנכ"ל החברה למתנ"סים את התערבותו בנושא גיוס כספים ממשרד התמ"ת לשם שיפוצים והצטיידות במעון חומד וביקש לדעת את מקומה של החברה בנושאי בינוי ותשתיות פיזיות. "הפעילויות שלנו הולכות ומתרחבות ואנו זקוקים בדחיפות לתוספת חדרים ולבנוי", אמר ראש המועצה. 

 

איתן מזרחי, ציין אף הוא כי רשת המתנ"סים של קרית טבעון, היא מהמובילות והטובות בארץ.  הוא הביע את שביעות רצונו על מקומו של המתנ"ס בישוב ועל שיתוף הפעולה ההדוק עם המועצה. כמו כן, הודה המנכ"ל לראש המועצה, על תמיכתו  ועזרתו  לרשת המתנ"סים וציין כי זה מודל ראוי לחיקוי. מזרחי גם הציג בפני ראש המועצה, את תפיסת עולמה של החברה למתנ"סים ואת פעילותה ברמה הארצית.  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד