מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:55   26/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שעת סיפור: הילד שהחזיר את החיוך לנסיכה

17:00

סרט: פלא Wonder

18:00

סרט: פלא Wonder

20:15

קרית טבעון - גם יפה וגם קהילתית

קרית טבעון - גם יפה וגם קהילתית (הגדל)

לראשונה בתולדותיה הוכתרה הקריה ע"י המועצה לארץ ישראל יפה, באות "התרומה לקהילה" – הניתן לרשות אחת בלבד בארץ, בנוסף לזכייה בחמישה כוכבי יופי  

 

ראש המועצה – דוד אריאלי, ייצג ביום ראשון את הקריה בטקס מרגש שערכה המועצה לארץ ישראל יפה, לסיכום התחרות השנתית שלה "קריה יפה בישראל יפה 2010", המאורגנת על ידה זו השנה השבע עשרה. המסר העיקרי של התחרות הוא: "הבית לא נגמר במפתן הדלת", או במילים אחרות - כל תושב בכל ישוב, זכאי להרגיש וצריך להיות שותף לכך שהמרחב הציבורי בו הוא חי, יהיה חלק מביתו ויטופל באופן הולם. 

בטקס, שהתקיים באולם וואהל שברמת-גן, העניקו שר הפנים – אלי ישי ויו"ר המועצה לישראל יפה – אברהם כץ עוז, לראש המועצה, שני עיטורים: חמישה "כוכבי יופי" – זכייה שהפכה לכמעט מסורת בקריה, ו"אות התרומה לקהילה" – בו זוכה קרית טבעון לראשונה.  אות זה מוענק זה מספר שנים, לרשות מקומית אחת בלבד בכל שנה, בעבור הצטיינות בתחום הפעילות ההתנדבותית.  

בקריה קיימים למעלה מארבעים ארגוני התנדבות פעילים והיא אחד הישובים הבודדים בארץ, בו מועסקת ברשות המקומית רכזת מתנדבים במשרה מלאה. 

דוד אריאלי: "הזכייה שוב בפרס בתחום היופי ואיכות הסביבה, חשובה מאוד כמובן, אך השנה אני גאה במיוחד על האות בתחום ההתנדבות. טבעון גדלה כמעט לממדים של עיר ואני והמועצה, עמלים לשמר את האווירה הקהילתית החמה והמיוחדת שלה. חלק חשוב בעניין זה, הוא עידוד הפעילות ההתנדבותית, שבכדי לאפשר זאת אנו משקיעים מחשבה ומשאבים רבים, ואני שמח שזכינו להוקרת המועצה לארץ ישראל יפה, על כך". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד