מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
00:27   15/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

אמהות רעות 2: לשרוד את החג A Bad Moms Christmas

22:00

טבעון - שפרעם. לא עוד קרובים רחוקים

טבעון - שפרעם. לא עוד קרובים רחוקים (הגדל)
ביום רביעי שעבר, 3/11/10,  ביקרה בקריה בביקור גומלין, משלחת של בני נוער מהעיר שפרעם, בראשות ראש העיר – נהאד חזאם, חבר מועצה וראש תנועת הצופים במגזר הערבי – עלי איוב.  במהלך הביקור, הוזמנו נבחרי הציבור משפרעם, ללשכת ראש המועצה – דוד אריאלי, לשם העמקת ההיכרות ביניהם. בפגישה השתתף גם שאול הולנדר – תושב הקריה, החבר בקבוצה ערבית-יהודית, המארגנת ביקורי משלחות נוער משותפות (ערבים-יהודים) באתר מחנה הריכוז לשעבר שבעיירה פלוסנבורג שבאזור בוואריה בגרמניה ופועלת לקיום מפגשים בין בני נוער ולקרוב לבבות בין המגזרים.
הפגישה בלשכת ראש המועצה, הייתה חמה ולבבית ביותר והשיחה נסבה על הדרך הנכונה ליצירת מערכת טובה של היכרות, לשם ביסוס הדו קיום וחיזוק הידידות בין קרית טבעון לשפרעם, המרוחקים זה מזה כ- 10 ק"מ בלבד, בקו אווירי.
שני ראשי הישובים, רואים עין בעין את החשיבות שבהיכרות אישית ובלתי אמצעית בין בני-נוער משני היישובים וסיכמו לפעול לקיום מפגשים נוספים מסוג זה ולפעילויות משותפות נוספות.
נהאד חזאם, הזמין את דוד אריאל, לבוא ולבקר בעיריית שפרעם וראש המועצה הבטיח כי ישקול לבוא לביקור, יחד עם צוות המנהלים במועצה, על מנת להתרשם מאופן הניהול המרשים של העיר הייחודית והלא פשוטה מבחינת הרכב האוכלוסייה (מוסלמים, נוצרים ודרוזים).  
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד