מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:02   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

טבעון - שפרעם. לא עוד קרובים רחוקים

טבעון - שפרעם. לא עוד קרובים רחוקים (הגדל)
ביום רביעי שעבר, 3/11/10,  ביקרה בקריה בביקור גומלין, משלחת של בני נוער מהעיר שפרעם, בראשות ראש העיר – נהאד חזאם, חבר מועצה וראש תנועת הצופים במגזר הערבי – עלי איוב.  במהלך הביקור, הוזמנו נבחרי הציבור משפרעם, ללשכת ראש המועצה – דוד אריאלי, לשם העמקת ההיכרות ביניהם. בפגישה השתתף גם שאול הולנדר – תושב הקריה, החבר בקבוצה ערבית-יהודית, המארגנת ביקורי משלחות נוער משותפות (ערבים-יהודים) באתר מחנה הריכוז לשעבר שבעיירה פלוסנבורג שבאזור בוואריה בגרמניה ופועלת לקיום מפגשים בין בני נוער ולקרוב לבבות בין המגזרים.
הפגישה בלשכת ראש המועצה, הייתה חמה ולבבית ביותר והשיחה נסבה על הדרך הנכונה ליצירת מערכת טובה של היכרות, לשם ביסוס הדו קיום וחיזוק הידידות בין קרית טבעון לשפרעם, המרוחקים זה מזה כ- 10 ק"מ בלבד, בקו אווירי.
שני ראשי הישובים, רואים עין בעין את החשיבות שבהיכרות אישית ובלתי אמצעית בין בני-נוער משני היישובים וסיכמו לפעול לקיום מפגשים נוספים מסוג זה ולפעילויות משותפות נוספות.
נהאד חזאם, הזמין את דוד אריאל, לבוא ולבקר בעיריית שפרעם וראש המועצה הבטיח כי ישקול לבוא לביקור, יחד עם צוות המנהלים במועצה, על מנת להתרשם מאופן הניהול המרשים של העיר הייחודית והלא פשוטה מבחינת הרכב האוכלוסייה (מוסלמים, נוצרים ודרוזים).  
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד