מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:42   20/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

חדר ריק ( מדינת ישראל נגד אירית ואשר) / בימוי: שירלי ברקוביץ'

10:30

נבל וצ'לו

11:00

הגשם של סבא אהרון

11:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

21:00

הטיילת החדשה המקשרת בין טבעון לקרית חרושת, נחנכה במעמד שר התחבורה

שר התחבורה - ישראל כץ, הגיע ביום שלישי בצהריים לקרית טבעון, על מנת להשתתף בטקס חנוכת הטיילת החדשה המקשרת בין שכונת קרית חרושת וקרית עמל.
10/11/2011
הטיילת החדשה המקשרת בין טבעון לקרית חרושת, נחנכה במעמד שר התחבורה (הגדל)

הפרויקט, שעלותו הגיע לכ- 2.5 מיליון ₪, מומן ברובו על ידי משרד התחבורה והעבודה עליו נמשכה כשמונה חודשים. חשיבות הפרויקט היא בכך שלראשונה מאז אוחדה קרית חרושת עם קרית טבעון, ב 1979, ניתן ללכת רגלית אל השכונה, באופן נוח ובטוח. .

 

במהלך הטקס קיבל השר כץ מראש המועצה אריאלי, תמונה מרשימה של המדרכה. תזמורת החלילים של בית ספר "שקד" ניגנה לכבוד השר ונאמרו דברי ברכה והודיה הדדית. בסיום הטקס, גזר השר את הסרט והצטלם עם ילדי הגנים שבאו לכבדו. בתום הטקס הוזמן השר לארוחה צהריים במרכז שלהב"ת.

 

דוד אראלי: "קודם כל אני שמח שהגענו ליום הזה שקרית חרושת מחוברת, לראשונה בהיסטוריה, לקרית טבעון, בכביש, מדרכה ושביל לאופניים, שהם בטיחותיים הן להולכי רגל והן לרכבים. בשנים האחרונות משרד התחבורה מאוד ידידותי לטבעון הן בפרויקט מעלה השיזף והן בפרויקטים כגון הכיכר ליד חטיבת הביניים והצומת ברחובות גומא – הרותם.   אחד הדברים הכי מרשימים שעושה שר התחבורה, זו המחשבה על בטיחות בדרכים, לכן למרות שמדובר בפרויקט קטן יחסית, והשר מצא מקום להגיע לטקס, זה מראה על החשיבות והמחויבות של השר לבטיחות בדרכים וכן שדין פרוטה כדין מאה".

 

ישראל כץ: "בין כל הדברים הגדולים שהמשרד שלי עושה, חשוב לשמור על הבטיחות גם במקומות הקטנים, אתם ידעתם מה לבקש ואני שמח שיכולנו לסייע בשמירה על החיים ועל איכות החיים, נשתדל גם להתמיד ולשמור על הקשר בהמשך. אם כל התודות של ראש המועצה למשרד, חשוב להגיד שזה מאוד בולט שיש לנו עם מי לעבוד, איתך ועם כל הצוות ההנדסי ואני שמח לראות שהבטיחות היא נר לרגליכם, ואין דבר יותר חשוב מזה יחד עם המיוחדות והמורכבות של הישוב הנפלא שלכם, בעל הנוף המדהים הזה". 

   

                                               

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד