מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:40   19/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

לפתיחת המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

קבלת שבת שכונתית

18:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

20:00

ערב זמר – לשיר בין הטיפות

שירים באווירה חורפית בהנחיית: אילנה כץ21:30

שדרוג צומת הרחובות גומא – והרותם בעיצומו.

לאחר שנים שצומת רחובות הגומא והרותם בקרית חרושת, היוותה סיכון בטיחותי הן להולכי רגל והן לרכבים, תסתיים בקרוב העבודה על שדרוג ושיפור הצומת.
6/11/2011
שדרוג צומת הרחובות גומא – והרותם בעיצומו. (הגדל)

לאחר כשלושה שבועות של עבודה, ושנים של סכנה בטיחותית יכולים תושבי רחובות הגומא והרותם לנסוע בבטחה או לעבור את הכביש בבטחה. במהלך עבודות שיפוץ ושדרוג הצומת הוקמו בצומת שלושה איי תנועה שהסדירו את התנועה בצומת לטובת הבאים משלושת הכיוונים. בצומת יוסדר גם מעבר חציה מסודר לכיוון תחנת האוטובוס הקרובה שאף היא הוזזה למקום בטיחותי יותר והורחבו המדרכות. כמו כן הוסדרה במקום תאורת רחוב חזקה יותר לטובת נוסעי הכביש והולכי הרגל. בקרוב יושלמו במקום גם סימוני הכביש שיסיימו את הפרויקט שעלותו הגיע לכ 200 אלף ₪ אותם גייס ראש המועצה דוד אריאלי ממשרד התחבורה במסגרת מערכת גיוס הכספים לטובת שדרוג פני הקריה.

 

 

בעת סיור במקום לקראת סיום העבודה יחד עם מנהל מדור הבינוי דב טפרברג, אמר דוד אריאלי "שיפור הצומת היא רק חלק מהגברת מערכת הבטיחות בדרכים שאני עומד מאחוריה. מידי יום ניתן לראות את העבודות השונות המתבצעות ברחבי הקריה. תיקונים ושיפורים בטיחותיים הם הדבר הכי חשוב למען ביטחון ילדנו, בעיני צומת מרכזית דינה כצומת קטנה ברחובות צדדים, וכל שיפור בטיחותי שיכול להציל חיי אדם אין חשוב ממנו".

 

  

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד