מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:23   24/10/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה אדון לימון אני צלחת

00:00

לראות את המוסיקה ולשמוע את הציור

"אני מחפש צבע"10:30

נחום גוטמן ותל אביב הקטנה

מועדון קריאה19:30

שדרוג צומת הרחובות גומא – והרותם בעיצומו.

לאחר שנים שצומת רחובות הגומא והרותם בקרית חרושת, היוותה סיכון בטיחותי הן להולכי רגל והן לרכבים, תסתיים בקרוב העבודה על שדרוג ושיפור הצומת.
6/11/2011
שדרוג צומת הרחובות גומא – והרותם בעיצומו. (הגדל)

לאחר כשלושה שבועות של עבודה, ושנים של סכנה בטיחותית יכולים תושבי רחובות הגומא והרותם לנסוע בבטחה או לעבור את הכביש בבטחה. במהלך עבודות שיפוץ ושדרוג הצומת הוקמו בצומת שלושה איי תנועה שהסדירו את התנועה בצומת לטובת הבאים משלושת הכיוונים. בצומת יוסדר גם מעבר חציה מסודר לכיוון תחנת האוטובוס הקרובה שאף היא הוזזה למקום בטיחותי יותר והורחבו המדרכות. כמו כן הוסדרה במקום תאורת רחוב חזקה יותר לטובת נוסעי הכביש והולכי הרגל. בקרוב יושלמו במקום גם סימוני הכביש שיסיימו את הפרויקט שעלותו הגיע לכ 200 אלף ₪ אותם גייס ראש המועצה דוד אריאלי ממשרד התחבורה במסגרת מערכת גיוס הכספים לטובת שדרוג פני הקריה.

 

 

בעת סיור במקום לקראת סיום העבודה יחד עם מנהל מדור הבינוי דב טפרברג, אמר דוד אריאלי "שיפור הצומת היא רק חלק מהגברת מערכת הבטיחות בדרכים שאני עומד מאחוריה. מידי יום ניתן לראות את העבודות השונות המתבצעות ברחבי הקריה. תיקונים ושיפורים בטיחותיים הם הדבר הכי חשוב למען ביטחון ילדנו, בעיני צומת מרכזית דינה כצומת קטנה ברחובות צדדים, וכל שיפור בטיחותי שיכול להציל חיי אדם אין חשוב ממנו".

 

  

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד