מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:11   25/5/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
14/05/2020
חדש בקרית טבעון!
המרחב לקידום תעסוקה לגילאי 25 - 18
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
11/05/2020
פועלים להשבת שגרת אכיפת הסדר במרחב הציבורי
החל מיום א', 17.5.2020 תחודש האכיפה בכחול לבן
10/05/2020
הקרן לערבות הדדית -עמותת מעומק הלב
היכנסו לעוד פרטים
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

אדר' אסנת ברנדס ברש היא מהנדסת המועצה

26/11/2019
אדר' אסנת ברנדס ברש היא מהנדסת המועצה (הגדל)

אדר' אסנת ברנדס ברש היא מהנדסת המועצה

 

אדר' אסנת ברנדס - ברש היא מהנדסת המועצה המקומית קרית טבעון. אסנת החליפה את מריוס ראפ שסיים לאחרונה את תפקידו ברשות לאחר כשמונה שנים בתפקיד.
תהליך המיון המורכב כלל מספר שלבים שבסופם הגיעו שישה מועמדים לשלב ועדת המכרזים, ובה נבחרה אסנת פה אחד כמתאימה ביותר להוביל את המחלקה כמהנדסת הרשות המקומית ומהנדסת הוועדה המקומית קרית טבעון.
אדר' אסנת ברנדס ברש גדלה והתחנכה בקרית טבעון - בוגרת אורט גרינברג. היכרותה המעמיקה עם היישוב, מאפייניו וצרכיו תשרת אותה בתפקידה הכולל מרכיבים של קידום תכניות בינוי עיר, פיתוח מבני הציבור ביישוב, וקידום החזון האסטרטגי של היישוב הנגזר מרוח ראש המועצה הנבחר ותכנית המתאר המתאשרת.
אסנת הינה אדריכלית רשויה, בוגרת הטכניון בהצטיינות, עבדה במשך קרוב לעשור במשרדי אדריכלות מהגדולים בארץ, שם התנסתה בתכנון מבני ציבור, מגורים, תעסוקה ומסחר בקני מידה שונים ומגוונים. כמו כן בשנים האחרונות ניהלה מחלקת תכנון עיר במשרד פרטי, במסגרתו קידמה ואישרה עשרות תכניות גדולות ומורכבות מול ועדות מחוזיות, ותמ"ל ומועצה ארצית לתכנון ובניה. 

ראש המועצה עידו גרינבלום: "בחרנו את אסנת ברנדס ברש מתוך כמות משמעותית של מועמדים טובים. אסנת היא רצינית, אחראית, יסודית ובעלת חזון, כמו כן היא שולטת בנושא התכנון ואני בטוח שבעזרתה ובעזרת צוות העובדים במועצה נמשיך להצעיד את היישוב קדימה".
מהנדסת המועצה, אסנת ברנדס ברש: "קרית-טבעון הינה יישוב פרברי בעל אופי קהילתי מובהק, החובק איכויות ייחודיות שנדרש לשמר ולהדגיש, כמו גם פוטנציאלים גדולים כגון פיתוח רצועת הקישון, חיזוק ועיבוי המרכזים המסחריים הקיימים, הקמת אזור תעסוקה חדש, התחדשות עירונית ועוד. בתוך כל אלה נדרש לגבש אסטרטגיה לטיפול במבני הציבור המתיישנים של היישוב תוך שימור הקיים בעל הערך ההיסטורי, כמו גם עיבוי כנדרש להיקף האוכלוסייה וצרכים נוספים. טבעון יכולה וצריכה לשמר את אופייה כיישוב בעל זיקה חזקה לנוף הקרוב והרחוק השזור בו, ולחזק את מגוון האפשרויות לשבילי טיול, נקודות תצפית, וקשרים שונים אל הנוף. "

צילום: שגיא אהרון

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד