מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:44   17/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קבלת שבת קהילתית במרכז קהילתי רמת טבעון

18:00

סודות הקולנוע האיטלקי והגרמני – קולנוע איטלקי- מרצה: רחל אסתרקין

איטליה על סף התמוטטות עצבים10:00

הסמכת הוועדה המקומית כוועדה עצמאית הוארכה

2/10/2017
הסמכת הוועדה המקומית כוועדה עצמאית הוארכה (הגדל)

הסמכת הוועדה המקומית קרית טבעון כוועדה עצמאית הוארכה לתקופה של חמש שנים

מ"מ יו"ר הוועדה לתכנון ובניה וסגן ראש המועצה אייל פרדיס: "זו תעודת כבוד למינהל ההנדסי המקצועי שלנו הפועל ללא דופי... אני רוצה גם להודות לכל חבריי בוועדת המשנה המקדישים זמן ועושים עבודתם ביושר ובאומץ למען תושבי קרית טבעון"


שר האוצר משה כחלון  חתם בשבוע שעבר על כתב הארכת ההסמכה של הוועדה המקומית קרית טבעון כוועדה עצמאית לתקופה של חמש שנים נוספות.
ההחלטה התקבלה לאחר שבמשרדו של השר התקבלו חוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה ויחידת הבקרה, המלצת מנהלת מינהל התכנון והמלצת יו"ר הוועדה המחוזית לתכנון ולבניה בחיפה.

במסגרת ההחלטה צוין כי  "הוועדה מקיימת באופן מקצועי ויעיל את מערכת התכנון, ורישוי ומערכת אכיפה של ההוראות לפי חוק זה" . בנוסף צוין כי על הוועדה לתכנון ולבניה  במועצה המקומית קרית טבעון לפעול לגיוס מפקח בניה נוסף.

מהנדס המועצה מריוס ראפ: "הארכת ההסמכה היא תעודת כבוד לפועלם של עובדי הוועדה המקומית כגוף מקצועי השואף לשיפור מתמיד ושל חברי המועצה בוועדה המקומית המשמשת כגוף המחליט והמאשר בתחומי התכנון והבניה ביישוב".

לדברי מ"מ יו"ר הוועדה לתכנון ובניה וסגן ראש המועצה אייל פרדיס הארכת ההסמכה של הוועדה המקומית כוועדה עצמאית לעוד חמש שנים התקבלה לאחר תהליך ארוך  שערך חודשים ובו נבחנה עבודת המינהל ההנדסי במועצה  ועבודת  הוועדה. בין השאר אף נערכה פגישה עמו . "זו תעודת כבוד למינהל ההנדסי המקצועי שלנו הפועל ללא דופי" אמר פרדיס . "אני רוצה להודות לשר כחלון, למומחים והיועצים מטעם משרדי הממשלה השונים המלווים אותנו בישיבות ועדת המשנה  ואשר מסייעים לנו בקבלת ההחלטות הנכונות ביותר עבור הציבור.  אני רוצה גם להודות לכל חבריי בוועדת המשנה המקדישים זמן ועושים עבודתם ביושר ובאומץ למען תושבי קרית טבעון".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד