מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:59   21/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מחדשים הכביש מק. חרושת ל-722

6/11/2016
כביש הגישה מקרית חרושת ל-722 (הגדל)

מחדשים ומשפרים בטיחות בכביש הגישה מקרית חרושת לכביש 722
ראש המועצה דוד אריאלי  השקיע  שעות רבות של עבודה על מנת שהפרויקט ימומן על ידי חברת "נתיבי ישראל" ויתבצע בפיקוח הרשות המקומית

המועצה המקומית קרית טבעון תחל  ביום ראשון הבא 6 בנובמבר 2016 ועד רביעי – 9 בנובמבר 2016 בביצוע עבודות שיקום כביש הגישה מקרית חרושת לכביש  722.
מדובר בחידוש כביש הגישה הנמצא ביציאה הדרומית מקרית חרושת והמוביל עד למחלפון כפר יהושע. העבודות תתקיימנה בלילות החל משעה 20:00 בערב ועד למחרת בשעה 06:00 בבוקר. בשעות אלה הכביש יהיה סגור לתנועה בשני הכיוונים.
במסגרת העבודות יבוצע קרצוף של האספלט הקיים ויבוצע  ריבוד מחדש, יבוצעו סימוני כביש, יותקנו "עיניי חתול" - להגברת בטיחות הנסיעה בלילה ותימרור.
את התקנת "עיניי החתול" ואת התמרור תבצע החברה כשבוע לאחר גמר עבודות הריבוד.
העבודות תבוצענה ע"י חברת נ.ס.ח. חלבי בע"מ ועלותן כמיליון ₪.
חשוב להדגיש כי הכביש אינו בשטח השיפוט של קרית טבעון, אלא שייך  למועצה האזורית עמק יזרעאל ובשל כך היה קושי משמעותי לבצע את שיקום הכביש.  ראש המועצה דוד אריאלי  השקיע שעות רבות של עבודה על מנת שהפרויקט ימומן על ידי חברת "נתיבי ישראל" ויתבצע בפיקוח הרשות המקומית קרית טבעון.
מהנדס המועצה מריוס ראפ הוסיף שיש בכוונת המועצה לבקש את סיפוחו של הכביש לתחום השיפוט של מועצה מקומית קרית טבעון  ולהביא לכך שבעתיד הלא רחוק יורחב על פי התקנים , יוספו לאורכו מדרכה ושביל אופניים אשר יקלו את ההגעה לתחנת הרכבת של כפר יהושע.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד