מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:38   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

בקרוב תחל הנגשת בית ספר שקד

17/02/2016
בקרוב תחל הנגשת בית ספר שקד (הגדל)

בקרוב תחל הנגשת בית ספר שקד 

 

הישג: הנגשת בית הספר תבוצע רק מתקציב משרדי הממשלה - 2.1 מיליון ₪ ממשרד התחבורה, 900 אלף ₪ מרשות מקרקעי ישראל ועוד 586 אלף ₪  ממשרד החינוך 

 

בשבועות  הקרובים תחל המועצה המקומית קרית טבעון בביצוע פרויקט סלילת כביש הגישה  לבית ספר שקד וחיבורו לבית הספר . 

כזכור, בשנה שעברה הושג לטובת הפרויקט תקציב של שלושה מיליון שקלים: 2.1 מיליון ממשרד התחבורה ו-900 אלף ₪ ממנהל מקרקעי ישראל, אך לא היה בו די ולא ניתן היה להתחיל בעבודה שכן החיבור ( מדרגות ופיר מעלית ) בין הכביש המתוכנן למפלס בית הספר לא תוקצב. 

משנתקבלה הרשאה נוספת ממשרד החינוך אשר השלימה את הסכום החסר והתב"ר אושר בישיבת מליאה האחרונה, ניתן להביא את סוגיית הנגשת בית הספר ובעיית עומסי התחבורה ברחוב רותם (בכניסה לבית הספר) לפתרון.  

הנהלת המועצה המקומית עמלה מעל שלוש שנים בהשגת תקציבים לטובת  סלילת כביש הגישה לבית הספר, התכנון חייב היה להיות תואם תב"ע (תכנית בנין עיר) וגם כאמור, לטפל בסוגיית ההנגשה.  

"משנתקבלה לאחרונה ההרשאה ממשרד החינוך והתב"ר אושר במליאת המועצה, ניתן לצאת לדרך", אמר ראש המועצה דוד אריאלי. "אני שמח וגאה שהשלמנו את המשימה הלא פשוטה הזו. ביצוע הפרויקט ייתן פתרון לבעיית הבטיחות באזור ו- 500 ילדי בית הספר ובני משפחותיהם יגיעו בבטחה ליום הלימודים, בנוסף וחשוב באותה מידה, בית הספר בקרוב מאד יהיה מונגש לבעלי מוגבלויות". 

ואם בכבישים עסקינן, המועצה תרבד ביחד עם תאגיד המים "מעיינות העמקים" ( 40% ו 60% בהתאמה ) את הכביש בשיכון אלה  בעלות של 40 אלף ₪.  

התקציב אושר בישיבת המליאה האחרונה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד