מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:16   17/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

****נדחה למועד אחר****שחרית שבת

"פרשת אלטלנה"11:00

מופע ההג'אז רוק של הרכב הקונסבטוריון בשבת אומנים

11:00

מפגש עם במאי

11:30

מחול לכול בשבת אומנים

11:30

סרט: כוכבים חיים לנצח Film Stars Don't Die in Liverpool

19:00

סרט: העיתון The Post

21:00

חונכים את המעלית לבניין המועצה

27/03/2014
חונכים את המעלית לבניין המועצה (הגדל)

טקס מכובד לחנוכת המעלית לבניין המועצה  

ד"ר רויטל שורץ–סבירסקי מנגישות ישראל צפון: "חג נגישות שמח! אני נרגשת מאד כיוון שרשות נוספת הצטרפה לרשויות שמכבדות אדם עם מוגבלות" 


הטקס הרשמי לחנוכת המעלית לבניין המועצה בקרית טבעון נערך השבוע ברחבת ככר הרקפות. באירוע לקחו חלק: ראש המועצה דוד אריאלי, עובדי ומנהלי המחלקות ברשות, מנכ"לית  נגישות ישראל צפון ד"ר רויטל שורץ – סבירסקי, הסגן גיורא לב, מפקחת ארגון ומנהל של משרד הרווחה יהודית ורטהיימר, מרכזת אגף השיקום באזור מטעם משרד הרווחה איריס קופפר, המתנדבת שושנה גרינבאום ואחרים.  

חלקו השני של האירוע התקיים בחדר ישיבות ורבים מהמוזמנים עלו במעלית. לאחר נסיעה קצרה  לא יכלו שלא להביע הערכה ושבח לתוצר המוגמר. בנוסף, הדגישו את ההתייחסות המכבדת של הרשות לכול ההנחיות והדקויות במעלית נגישה (כמו: כניסה רחבה ונוחה, לחצני ברייל ועוד) ואשר הינן חיוניות לאדם עם צרכים מיוחדים. 

"זהו אחד הפרויקטים הערכיים ביותר שעשינו בשנים האחרונות ברשות המקומית ואני עדין נרגש ושמח". אמר אריאלי. "טקס גזירת הסרט הוא קצר ולא יכול לתאר את אלפי שעות העבודה שהושקעו בפרויקט  החשוב הזה. אין לנו ספק בערך הרב שלו לבני אדם בכלל ולבעלי מוגבלויות בפרט ואנו נמשיך לפעול בקריה בשאיפה ליצור שיוון." 

ד"ר רויטל סבירסקי: "חג נגישות שמח! אני נרגשת מאד כיוון שרשות נוספת הצטרפה לרשויות שמכבדות אדם עם מוגבלות. אני חייבת לציין כי המעלית שנבנתה כאן היא מרווחת, נוחה, עונה על כול הצרכים ומשתלבת נהדר בנוף. תודה לכולם ותודה אישית למתנדבת שושנה, ממני ומכל הנהלת נגישות ישראל". 

קופפר: "זהו אות הערכה לראש המועצה וליישוב. בנית המעלית אינה מובנת מאליה ואני שמחה שהיתה את  המודעות והרצון. המעלית אינה מיועדת רק למוגבלים פיזית, יש עוד רבים אחרים שנעזרים בה כמו: קשישים, אימהות עם עגלות ואחרים". 

גרינבאום: "תודה גדולה לראש המועצה על קיום ההבטחה. למרות כול הקשיים, לא ויתרת ובנית את המעלית לפי סטנדרטים ארציים ובין לאומיים. בחרת לפעול בצורה מקצועית ולפי התקנות ועל כך הערכתי הרבה". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד