מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:37   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

נפתח מרכז הספורט והנופש החדש

19/12/2013
מרכז הספורט והנופש בקרית טבעון (הגדל)

 

נפתח מרכז הספורט והנופש החדש

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני שמח וגאה שהגענו לרגע הזה. מדובר באחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר לשיפור איכות חייהם של תושבי קרית טבעון ואותי אישית זה מרגש מאד. הבטחתי לתושבים לפעול לקידומה של התכנית והצלחתי במשימה"  


בשעה טובה ומוצלחת תמה בניית מרכז הספורט והנופש בקרית טבעון ורבים מתושבי היישוב כבר מתאמנים, מבלים ונהנים במקום.
כזכור, רבים לא האמינו שיגיע היום ו"הפיל הלבן" בקרית טבעון יהפוך ביום מן הימים למרכז ספורט ונופש ואכן הדרך למימוש הפרויקט לא הייתה פשוטה, היו מספר שינויים ושיפורים ובסופו של דבר התכנית הוגשמה. מעתה אין צורך להרחיק לאחד מיישובי הסביבה -  נשר, אלונים או יקנעם, עבור פעילות ספורטיבית חווייתית.

לדברי מנהלת המקום אורית ניידרמן במרכז החדש תמצאו: בריכת שחיה מקצועית, בה שבעה מסלולי שחיה רחבים, בריכה לילדים וכן בריכה ייחודית לפעוטות. הוקמו במקום מלתחות חדישות, חדר-כושר הכולל מאמן מלווה, חדר ספינינג, 2 אולמות סטודיו לקיום מגוון עשיר של חוגים וכן ספא, שיתחיל לפעול בחודש הקרוב. ניידרמן: "תושבי טבעון מוזמנים לבוא וליהנות משפע של אפשרויות ופעילויות לכול המשפחה".  

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני שמח וגאה שהגענו לרגע הזה. מדובר באחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר לשיפור איכות חייהם של תושבי קרית טבעון ואותי אישית זה מרגש מאד. הבטחתי לתושבים לפעול לקידומה של התכנית והצלחתי במשימה.  

אני מבקש להודות לכל השותפים, החל מהנהלת המועצה על ההחלטה האמיצה לקדם את היוזמה, על התמיכה והסיוע הרב. לצוות העובדים והיועצים ולכל מי שתרם והשקיע למימוש התכנית שהייתה בגדר חלום רחוק. גם בקדנציה הנוכחית,  נמשיך להוביל את הקריה לפסגות ולהישגים רבים אחרים מהם ייהנו כל תושבי היישוב". 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד