מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:33   22/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

על צלילים ואנשים - היצירות הגדולות של מקס ברוך

08:40

שעת גלריה – "צלחות מתחפשות"

17:00

סרט: מודי MAUDIE - - טרום בכורה

18:00

חיטוב המוח

19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:30

הסתיימה בניית פיר המעלית

11/07/2013
הסתיימה בניית פיר המעלית (הגדל)

הסתיימה בניית פיר המעלית 

לראשונה ובקרוב מאד משרדי המועצה המקומית קרית טבעון יהיו נגישים לכלל הציבור בקריה 

 

השבוע הסתיימו העבודות לבנית פיר המעלית. לראשונה ובקרוב מאד משרדי המועצה המקומית קרית טבעון יהיו נגישים לכלל הציבור בקריה. 

יש לציין כי מדובר בשלב לפני סיום, היות והמעלית עצמה, אשר תוכננה והוזמנה מחו"ל על פי מידותיו הייחודיות של הפיר, צריכה להגיע  ארצה מספרד.  

לדברי  מפקח הפרויקטים במועצה  אנטולי מדווינסקי "הזמנת המעלית התבצעה רק אחרי סגירתו של המכרז ובחירתו של קבלן מבצע בחודש פברואר. זמן האספקה של מעלית כזו, אשר מוזמנת מחו"ל הוא כחצי שנה. החברה המבצעת בונה את המעלית על פי מידות הפיר שהקבלן מספק לה. על פי החוזה, מועד סיום הפרויקט הוא 30 בספטמבר". 

הקמת מעלית לבניין המועצה המקומית קרית טבעון היא חשובה והכרחית לנגישות תושבים בעלי צרכים מיוחדים וכמו כן לטובת האוכלוסייה המבוגרת, אימהות עם עגלות  ואחרים המגיעים לקבל שירותים במשרדי המועצה המקומית.
נושא הנגישות למשרדי המועצה, אשר נמצאים בקומה השנייה של הבניין, זכה לטיפול מהותי, מועצת קרית טבעון, פעלה רבות לקידום הנושא וכזכור סוגיה זו של נגישות לבניין נפתרה רק לאחרונה. הנושא נידון בבית משפט בשנתיים האחרונות ורק לפני מספר חודשים הושגה פשרה בבית משפט השלום בחיפה אשר אפשרה התקדמות ההליך ומתן היתר בניה לבנית המעלית.
 

יש לציין כי נגישות למוסדות ציבוריים ביישוב הינו נושא הזוכה לתשומת לב רבה בקרב הנהלת המועצה ובהתאם לכך נעשים מאמצים רבים לקדם פתרונות יעילים ומיטביים לטובת כלל התושבים בקריה תוך התייחסות משמעותית לאוכלוסיות המתקשות בניידות. 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד