מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:23   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

המכרז להפעלת מרכז ספורט ונופש יוצא לדרך

4/03/2013
הדמיה - מרכז ספורט קרית טבעון (הגדל)

המכרז להפעלת מרכז ספורט ונופש יוצא לדרך 

 

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני שמח וגאה שהגענו לרגע הזה. אני מבקש להודות לכל השותפים בקידום הפרויקט, החל מהנהלת המועצה על ההחלטה האמיצה לקדם את היוזמה, על התמיכה  והסיוע הרב. לצוות העובדים ולכל מי שתרם והשקיע למימוש התכנית" 

 

המועצה המקומית יצאה השבוע במכרז להפעלת מרכז ספורט ונופש, שנבנה בימים אלה במתחם הסמוך לבריכת השחייה הוותיקה חנה סנש, הנמצאת בתהליך מתקדם של שיפוץ.

במסגרת המכרז, המועצה מבקשת  מקבלנים להציע הצעות  הן להפעלת מרכז ספורט ונופש והן לבריכה קיצית.  המעוניינים לקבל פרטים וחומר, לרבות תנאי המכרז והחוזה המוצע,  יכולים לרכוש את חוברת המכרז במשרדי המועצה המקומית , החל מיום שלישי הבא,  12/3/2013, תמורת  2,500 ₪ .   רשאי להשתתף במכרז רק מפעיל בעל ניסיון מוכח בתחום הפעלת בריכות שחייה והעונה על הכישורים 

והניסיון כמפורט במסמכי המכרז ורק עד יום א' 24/03/2013.  

כזכור, בשנה שעברה  החליטה הנהלת המועצה להניע את היוזמה להקמת מרכז ספורט ונופש במבנה  ששנים הוגדר "הפיל הלבן". בתום מספר ישיבות ממוקדות בנושא נתקבלה ההכרעה כי השקעה שקולה ומבוקרת היא הכרחית. לצורך ביצוע הפרויקט גויסו 13 מיליון שקלים והוא יכלול בריכת שחיה מקצועית, בריכה לפעוטות ובריכת למטרות לימוד שחיה, בנוסף יהיו במקום מלתחות, ספא, חדר-כושר ועוד.  

ראש המועצה דוד אריאלי: "אני גאה ושמח שהגענו לרגע הזה. הדרך שעברנו הייתה מורכבת ועשינו הרבה מאמצים לממש את הפרויקט ששכב הרבה מאוד שנים "כאבן שאין לה הופכין". אני מבקש להודות לכל השותפים בקידום הפרויקט, החל מהנהלת המועצה על החלטה האמיצה לקדם את היוזמה, על התמיכה והסיוע הרב. לצוות העובדים ולכל מי שתרם והשקיע למימוש התכנית." 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד