מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:23   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

נחנכה מחלקת התכנון והבנייה המחודשת

23/12/2012
נחנכה מחלקת התכנון והבנייה המחודשת (הגדל)

נחנכה מחלקת התכנון והבנייה המחודשת 

עו"ד שלמה  מושיץ חבר הוועדה לתכנון ובניה ומ"מ יו"ר הוועדה: "אני מברך אותנו, תושבי הקריה, על שזכינו לשיפור משמעותי בשירות ובסביבת שירות מכובדת וראויה"  

 

ביום ראשון השבוע נערך במועצה המקומית טקס מכובד לרגל חנוכת מחלקת התכנון והבנייה המחודשת והמשופרת.  במעמד נכחו, ראש המועצה המקומית דוד אריאלי, מהנדס המועצה, מריוס ראפ,  

חברי מועצה, מנהלים, עובדי המחלקה ואורחים נוספים שנכחו באירוע המשמח שכלל ברכות, גזירת סרט וכיבוד קל. 

העבודות במחלקה הסתיימו לפני מספר שבועות ועתה ניתן לקבל במקום שירות איכותי, דיסקרטי ומכובד הרבה יותר. לא פחות חשוב, מעתה לכל אחד מנותני השירות במחלקה יש חדר המאפשר לשרת קהל בצורה אפקטיבית ובמקום אסתטי ונעים תוך שמירה מקסימלית  על פרטיות.  

"המטרה החשובה שעמדה לנגד עניינו" אמר אריאלי במהלך הטקס, "הייתה שיפור וייעול השירות לטובת התושבים בקריה. זו אחת המחלקות החשובות במועצה ומעבר לזכותו של כל אדם ביישוב לקבל שירות אישי ולזכות בפרטיות מרבית, חשוב היה לנו לכבד  גם את העובדים". 

עו"ד שלמה  מושיץ חבר הוועדה לתכנון ובניה ומ"מ יו"ר הוועדה: "בראש ובראשונה אני מברך את מקבלי ההחלטה לשפץ את משרדי המנהל ההנדסי כפי שראוי לה למחלקה הנמצאת במגע , ונותנת שירותים כמעט לכל תושב ותושב בקריה.
אני מברך את עובדי המשרד על עבודתם המסורה ושישכילו לנצל את המרחב  המשופץ לטובת ולרווחת הלקוחות הרבים - תושבי קרית טבעון, אדריכלים ומהנדסים. ולבסוף אני מברך אותנו, תושבי הקריה, על שזכינו לשיפור משמעותי בשירות ובסביבת שירות מכובדת וראויה."  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד