מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
03:13   26/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שעת סיפור: הילד שהחזיר את החיוך לנסיכה

17:00

סרט: פלא Wonder

18:00

סרט: פלא Wonder

20:15

נחנך שביל גישה חדש לבית הכנסת "אליהו הנביא" בקרית חרושת

13/09/2012
נחנך שביל גישה חדש לבית הכנסת "אליהו הנביא" בקרית חרושת (הגדל)

נחנך שביל גישה חדש לבית הכנסת "אליהו הנביא" בקרית חרושת

 

ביום רביעי שעבר נחנך בטקס צנוע שביל גישה חדש אל בית הכנסת "אליהו הנביא" אשר בקרית חרושת. האירוע התקיים במעמד סגן ראש המועצה עו"ד שלמה מושיץ, חברי ועדת הנגישות שוש גרינבאום ואבי בן יוסף, גבאי בית הכנסת מוריס מלכה ותושבים מקרית חרושת.

חשוב לציין כי נעשה מאמץ מיוחד לסיים את העבודות ולהכשיר את השביל לפני ראש השנה ולפני רצף משמעותי של חגים הבאים עלינו לטובה.

במהלך האירוע התכנסו האורחים בבית הכנסת בו נערך טקס הרמת כוסית, עו"ד מושיץ בירך בשם ראש המועצה דוד אריאלי ושיבח את פעילותה החשובה והברוכה של ועדת הנגישות, במעמד זה ציין גם את התקנת מאחזי היד באולם זוהר לנוחיות הקהל וכן גם התקנתו הקרבה לסיומה של מאחז יד נוסף במרכז ההנצחה ולטובת קהל המבקרים ב"קרון הספרים". פעולות אלה הן מהותיות והן אשר יאפשרו נגישות לכל תושבי הקריה.

יו"ר ועדת נגישות אבי בן יוסף, ברך את הנוכחים בברכת שנה טובה כמיטב המסורת, הודה לעו"ד מושיץ על דבריו החמים והודה לראש המועצה דוד אריאלי, על תמיכתו החמה והאמיצה בפעילות הוועדה.

בן יוסף: "אני שמח לספר כי על פי סיכום עם ראש המועצה, החל משנת הכספים הבאה, יגדל תקציבה של ועדת הנגישות, וזה יאפשר לנו להתקרב אל המטרה המוצהרת של כל העוסקים בנושא - הנגשת הקריה לכולם, תוך קיצור זמנים מרבי "

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד