מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:17   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

נתקבל תקציב בסך 1.2 מיליון שקלים לעמותת "מנוחה נכונה"

9/09/2012

נתקבל תקציב בסך 1.2 מיליון שקלים לעמותת "מנוחה נכונה"  

דוד אריאלי: "התקציב המכובד אותו קיבלנו יאפשר לנו לשפר ולחדש את בית הקברות שיהיה ראוי ומכובד יותר ולטובת תושבי הקריה" 

מאבק עיקש שהתנהל בין המועצה המקומית קרית טבעון בשיתוף עם עמותת "מנוחה נכונה" מול משרד הדתות, הסתיים בתקציב בסך 1.2 מילון שקלים לקופת העמותה.
בית הקברות החילוני בקרית טבעון מנוהל ע"י עמותת "מנוחה נכונה" בשיתוף פעולה הדוק ומלא עם ראש המועצה דוד אריאלי. "מדובר בפרויקט חשוב שהחל עוד בתקופתו של שמואל אבואב" הסביר אריאלי, במסגרתו הצליחה הרשות לייצר אופציית קבורה חילונית לתושבי הקריה המבקשים להיקבר על פי השקפת עולמם".
למין הקמתו של בית הקברות התנהל מאבק  מהותי, בו לקחה הרשות חלק מול משרד הדתות ולפיו נטען כי על המדינה חלה חובה בהקמה ופיתוח מסגרות חילוניות לקבורה. עו"ד יפעת סולל הייתה חלק ממאבק זה והיא אשר הצליחה לשכנע את בית המשפט העליון כי על משרד הדתות לתקצב את עמותת "מנוחה נכונה". כעט משהסתיים המאבק בהצלחה העביר שר הדתות לעמותה תקציב בגובה 1.2 מיליון שקלים למטרות פיתוח בין העלמין ביישוב.
אריאלי:" אני מלא סיפוק על הישג חשוב זה. התקציב המכובד אותו קיבלנו יאפשר לנו לשפר ולחדש את בית הקברות שיהיה ראוי ומכובד יותר ולטובת תושבי הקריה. קיומו של בית קברות חילוני הוא נושא בעל חשיבות מכרעת בתפיסה הפלורליסטית שאני מאמין בה. אומרים כי אדם באמונתו יחיה ובהתאם לכך אנו מספקים 2 אופציות קבורה לתושבים וזה הישג חשוב ומהותי שאנחנו וחברי העמותה נשמר. בהזדמנות זו, חשוב לי להדגיש כי בית הקברות החילוני מיועד לתושבי הקריה בלבד ואנו נאבק בכל דרך חוקית על מנת לשמור זאת".  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד