מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:37   20/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

הנגישות למועצת קרית טבעון בדרך לפתרון

19/08/2012
הדמייה (הגדל)
הדמייה

 

הנגישות למועצת קרית טבעון בדרך לפתרון  

הושגה פשרה בנושא המעלית. ראש המועצה דוד אריאלי: "אני שמח שנושא בניית המעלית הסתיים באופן אשר מטיב עם כל הצדדים" 

הנגישות למועצת קרית טבעון בדרך לפתרון בעקבות פשרה שהושגה לאחרונה בבית משפט השלום בחיפה בנושא בנית המעלית. את המועצה ייצג עו"ד עודד רומנו.
כזכור בניית המעלית לקומת משרדי המועצה המקומית התמהמהה בעקבות תביעה שהגיש אייל בלומברג הבעלים של חנות א.מ.ג.ר גז בע"מ וחנות קינמון, אשר ממוקמות בקומת הקרקע במתחם החנויות בכיכר בן גוריון.  בלומברג התנגד למיקום המעלית שתוכננה ותבע את המועצה. בשנתיים האחרונות הנושא נידון בבית משפט עד לאחרונה, עת הגיעו הצדדים לפשרה ונסללה הדרך לפתירת בעיית הנגישות למשרדי המועצה.
על פי הסכם הפשרה הוסכם כי, במשך שבע שנים מיום חתימת ההסכם, יוכלו התובעים להגיש תביעה כספית (וכספית בלבד) כנגד הנתבעת ו/או הוועדה המקומית לתכנון ולבניה קריית טבעון, בגין בניית פיר המעלית והגשרון המוביל ממנה למשרדי הנתבעת, בכל עילה שהיא, לרבות עילה לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבניה, מבלי שתיטען כנגדם טענת התיישנות או מעשה בית דין או כל טענה פרוצדוראלית אחרת.
כמו כן, המועצה תציב שני שלטי הכוונה, אחד לכל חנות, אותם יספקו ויממנו התובעים והם יהיו זכאים להחלפת השילוט מעת לעת, אם ישתנה העיסוק בחנויותיהם. תוכן השלטים לא יהווה פרסום, אלא חיווי לשם החנות ועיסוקה. בנוסף, תשלם המועצה חלק מהוצאות משפט שנפסקו לחובת התובעים בהליכים שקדמו להסכם הפשרה, בסך של 11,000 ₪.
ראש המועצה דוד אריאלי: "אני שמח שנושא בניית המעלית הסתיים באופן אשר מטיב עם כל הצדדים. סוגיית הנגישות למוסדות ציבוריים בכלל ולמועצה המקומית בפרט הינו נושא הקרוב לליבי ואני שמח שעוד סוגיה לא סגורה הגיעה לפתרון." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד