מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:22   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

ביי ביי לרמזור

בפעם הבאה כאשר אתם עוברים ליד הרמזור בצומת העמקים, תיפרדו ממנו יפה, כי בפגישה שקיים ראש המועצה עם מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים הוחלט להסירו. ועוד חדשות תחבורה בפנים.
15/02/2012
ביי ביי לרמזור (הגדל)

הודעה משמחת לנוסעים לחיפה !!

בפגישה שקיים ראש המועצה עם מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים , הוחלט כי הרמזור במחלף העמקים יוסר ממקומו בתוך 30 יום מיום הפגישה השבוע נפגש ראש המועצה דוד אריאלי, עם מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים, מר שי ברס.  השניים דנו בעומסי התחבורה האדירים במחלף העמקים.

 

ראש המועצה קבל בפני המנכ"ל על השינוי שבוצע במהלך ספטמבר, במסגרתו הוצב רמזור בפנייה ימינה (לכוון חיפה) מכביש 75 לכביש 70. שינוי זה יצר עומסי תנועה בלתי נסבלים, הגורמים לעיכוב של כ- 25 דקות לכל עומד ב"פקק", וזאת -  כאשר טרם הוספת הרמזור הנ"ל, לא היו כלל עומסי תנועה בציר זה. לאחר דיון לא קצר, הוחלט כי המצב ישוב לקדמותו, וכי  הרמזור יוסר תוך 30 יום מיום הפגישה. במקביל נקבע סיור בשטח עם מהנדס המועצה האדריכל מריוס ראפ, והמהנדס נח'לה שאקר, על מנת לדון בנפחי התנועה הכבדים העוברים במקום.

 

משרד הפנים שמע וידון, בהשגותיה של קרית טבעון לגבי סלילת כביש 6 בין צומת תל-קשיש לצומת סומך

לפני כשבוע נערך במשרדי משרד הפנים בחיפה הליך שמיעת השגות של גופים שונים לתוכנית תמ"א 31/א/3, אשר מתייחסת להקמת כביש 6 בין צומת תל-קשיש לצומת סומך. התכנית עוררה התנגדויות מצד מועצות, רשויות וגופים אחרים הרואים עצמם נפגעים. על-מנת לשמוע את ההשגות הרבות מינה משרד הפנים חוקר מיוחד לשמיעתן ולגיבוש המלצות.  בנוסף לחוקר ולמשיגים נוכחו בפגישה צוות התכנון, אנשי מנהל התכנון, נציגי כביש 6 והועדה המחוזית חיפה.

 

את קרית טבעון ייצג מהנדס המועצה – האדריכל מריוס ראפ, אשר העלה בפני החוקר, עורך הדין גדעון ויתקון, את טענות המועצה המקומית קרית טבעון. אחת הטענות דנה בהפרעה האקוסטית אשר צפויה להשפיע בעיקר על שכונת אלרואי וקרית חרושת, וכן על השכונה העתידית המתוכננת מצפון לאלרואי. מהנדס המועצה דרש מיגון אקוסטי ברמה גבוהה, אף למעלה מהמוגדר בתקנים המחייבים, ובלבד שתושבי קרית טבעון לא ייפגעו. דרישות נוספות התייחסו לצורך במיסוך נופי של הכביש, בהזזת קו הדלק מערבה (דרישה שכבר קיבלה מענה) וכן דרישה להקטנת שימושי הדרך ממערב לקישון והגדלת השטח לשיקום נופי. לאחר שמיעת ההשגות יעלה החוקר המלצות להחלטה בפני מנהל התכנון.

 

אחרי גשמי הברכה, מתקנים את הבורות בכבישים

בהפוגה הראשונה בין הגשמים, החלה המועצה לתקן את הבורות שנפערו בכבישים עקב הגשמים החזקים. הכביש המחבר בין קרית טבעון לבסמת טבעון, היה בין הראשונים שתוקנו, מאחר שהבורות בו היו רבים. הכביש נחפר, מולא מחדש בחומר מילוי ובמקום נסלל קטע שיאפשר נסיעה בטוחה.

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד