מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:49   20/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

גארג' סייל יישובי

סופשבוע של תרבות צריכה מיוחדת מעניינת וזולה. מאות מוצרים ואביזרים במחיר סמלי. יום שבת 31.12.11. כל הפרטים על נקודות המכירה, בפנים.
27/12/2011
גארג' סייל יישובי (הגדל)

 

למי שחי או טייל בארה"ב תרבות ה"גארג' סייל" איננה זרה לו. בסופי שבוע תושבים מוציאים את מרכולתם מכל וכל החל מכלי כתיבה, ספרים, תקליטורים, כלי מטבח, בגדים ועד לרהיטים של ממש ובעצם כל מה שאינם זקוקים לו עוד מוצג ומוצע בחצר הבית. התפיסה שמאחורי פעילות זו היא מה שאינך זקוק לו – האחר צריך , גורמת לנו להיות צרכנים נבונים יותר ומתחשבים בסביבה. הערך המוסף של הפרויקט האקולוגי החשוב הזה הוא בכך שהוא מזמין מפגש בין אנשים ולמעשה זהו גם אירוע חברתי ושניהם יחד מהווים תרומה לחברה.

 

בטבעון מזה מספר שנים תושבים נוקטים ביוזמה ועושים זאת באופן פרטי. לפני כשנה קבוצת תושבים התארגנה ופרסמה מודעה אשר הביאה לקיום גארג' סייל בכעשרה בתי אב, ורשמה הצלחה מרשימה.

 

מתנ"ס קרית טבעון נרתם לפרויקט והחליט לבצע זאת במסגרת יישובית. התוכנית היא לעשות זאת פעמיים בשנה, האחת, בסוף דצמבר והשניה באביב, לקראת פסח.

לשם כך הינכם מוזמנים, תושבי קרית טבעון, לנצל את ההזדמנות ולהיפטר מכל מה שאינכם מעוניינים עוד סביבכם, בהפנינג שכולו מטיב עם הסביבה ובו בזמן מאפשר לאחר להנות ממוצרים אשר בחלקם ייחודיים ומיוחדים וכמובן במחיר סמלי.

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד