מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:18   20/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

חדר ריק ( מדינת ישראל נגד אירית ואשר) / בימוי: שירלי ברקוביץ'

10:30

נבל וצ'לו

11:00

הגשם של סבא אהרון

11:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

21:00

מתגבשת מועצת הנוער

מועצת הנוער החדש של טבעון יצאה בחופשת חנוכה ליום גיבוש.
26/12/2011
מתגבשת מועצת הנוער (הגדל)

 יוםהגיבוש התקיים בחורשת האלונים ליד בית לחם הגלילית וכלל משחק תחרותי ברובי לייזר בין שתי קבוצות. חברי המועצה הפגינו כושר, מוטיבציה ונחישות רבה לכבוש את היעד ולהשיג את המטרה. מועצת הנוער קמה לפני כחודשיים, היא מורכבת מנציגי תנועות וארגוני הנוער בישוב וגם מבני נוער שאינם משוייכים לגוף כלשהו אולם מעוניינים להשפיע ולתרום.  

 

המועצה נפגשת מדי יום שני בשעה 18:00 במשרדי רשת המתנ"סים ברחוב דגניות. בין שאר הנושאים בהם דנה המועצה עלה נושא הבילוי בערבי שישי. חברי המועצה העלו את הצורך של בני הנוער במקום בו יוכלו לשבת בימי שישי בערב. בעקבות הדיון הוחלט כי מועדון הנוער הנמצא במתחם אמנויות הבמה בקרית עמל ("האגף") יפתח בימי שישי פעם בשבועיים בין השעות 22:00-02:00 ע"י הש"שינים, יחד עם נציגים ממועצת הנוער. הסעה שתצא משכונות הקצה - רמת טבעון וקרית חרושת, תסייע לבני הנוער להגיע ולחזור מהמועדון, מבלי להכביד על ההורים. מועדי פתיחת המועדון יפורסמו בלוח החודשי המתפרסם בעיתונות, בפייסבוק ובבתי הספר.  

 

כמו כן, בסופי שבוע בהם מועדון הנוער בקרית עמל סגור, פותחים ההורים המתנדבים של סיירת "הורים ערים" את המתנ"ס ברמת טבעון לבני הנוער.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד