מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:16   20/1/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

08:00

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

חדר ריק ( מדינת ישראל נגד אירית ואשר) / בימוי: שירלי ברקוביץ'

10:30

נבל וצ'לו

11:00

הגשם של סבא אהרון

11:00

סרט: סה לה וי! C'est La Vie!

21:00

אות הצטיינות לאיתן קלמר – מתנדב מכל הלב.

18/12/2011
אות הצטיינות לאיתן קלמר – מתנדב מכל הלב. (הגדל)

 

איתן קלמר - איש ניהול וביצוע מעולה, מנכ"ל לשעבר ופנסיונר בהווה סרק עם גורמים שונים במועצת קרית טבעון ובראשם עם ראש המועצה את צרכי ההתנדבות בקריה על מנת להחליט מהו התחום בו יוכל להעניק את המרב מכישוריו.

 

משימות ההתנדבות שלו עוסקות בהתמסרות לילדים עם בעיות קשב וריכוז המתקשים להתנהל בכיתות עם מספר רב של תלמידים ומלמד מתמטיקה ומדעים בקבוצות קטנות , כמו כן הוא פעיל ויוזם זו השנה השלישית אינטגרציה חברתית בין תלמידי אורט גרינברג ותלמידי כפר הילדים רמת הדסה בחטיבות הביניים והעליונות, מכין לבגרויות במקצועות מתמטיקה ופיסיקה אסירים בבתי סוהר וכן בעמותת שלהבת מלמד לימודי מחשב, בפרויקט לדור השלישי.

 

גולת הכותרת של עשייתו בקריה היא ניהול מועדון "אור ירוק" וכן ניהול המטה הלאומי לזהירות בדרכים, יחד עם חבורת מתנדבים רחבה חברי עמותת צהלה ומועדון "אור ירוק" מתקיימות פעילויות ענפות של הרצאות , טיולים , אספקת אביזרים ללימוד וחינוך לזהירות בדרכים  ב- 17 גני ילדים  בקריה, ב-4 בתי ספר היסודיים  וכמובן בחטיבת הביניים והחטיבה העליונה של אורט גרינברג.

 

בגני הילדים מתקיימות שיחות/הרצאות בנושאי זהירות בדרכים בעזרת שלטים, ספרים, תמרורים וקלטות וכן מתקיימים ימי שיא עם כל ילדי הגנים והוריהם מתוך כוונה שבעתיד הילדים יהיו המורים הקטנים להוריהם בהקשר לטעויות נהיגה בכבישים. בעזרה התקציב השנתי שקיבל ממשרד התחבורה וכן במימון חלקי של המועצה המקומית, מבקרים תלמידי בתי הספר היסודיים ביום לימודים שלם במרכזי ההדרכה לזהירות בדרכים של משרד התחבורה וכן במוזיאון המדע מדעטק בחיפה שבהם מושרשים לילדים החינוך לזהירות בדרכים.  

 

עיקר הפעילות בשנת הלימודים הנוכחית מתמקדת  בסכנות היסח הדעת וסכנות הנהיגה תחת השפעת אלכוהול, הפעילות העיקרית מתמקדת בהרצאות של מפקדים בכירים ממשטרת ישראל, של עורכי דין המתמחים בתחום וכן מרצים שחוו תאונות קשות ומספרים על חוויותיהם והקשיים הגדולים בשיקומם .  

 

על כל אלה ועוד, קיבל היום איתן קלמר תעודת הוקרה מיוחדת משר התחבורה ישראל כץ וראש המועצה מר דוד אריאלי , בטקס מרגש שהתקיים בחיפה.  יישר כוח !! 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד