מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:24   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שבט אלון- פותח שנה

13/09/2011
שבט אלון- פותח שנה (הגדל)

שבט אלון של הצופים, חוזר לפעילות ביום שלישי ה- 20.9. השבט חוזר למתכונת רגילה של פעמיים בשבוע, חניכים מכיתות ד' עד ט' יצאו מהבית, יתנתקו מהמחשב והטלוויזיה ויפעלו יחד בקבוצה, אותם מדריכים מעל 100 חברי השכבה הבוגרת - קבוצה מ-י' עד י"ב שנותנת מעצמה המון בשביל שהילדים ילמדו, ייהנו, יצחקו, יכירו חברים חדשים וימצאו מקום קצת שונה לקרוא לו בית.

 

בנוסף לכל זה קיימים בשבט שני פרויקטים מאוד מיוחדים- קבוצה של נוער בסיכון בגילאים מגוונים שמגיעה מהפנימייה בטבעון- "רמת הדסה", נוער שלעולם לא חשב שימצא את עצמו במסגרת כמו הצופים ולומד לאט לאט להשתלב בה ולאהוב אותה. הפרוייקט השני הוא שילוב של חניכים עם צרכים מיוחדים בשבט אשר מתחלקים לשתי קבוצות של חניכים בגילאים 12 עד 21 ועוברים פעולות בנושאים כמו מעגלי שייכות, חגים, עונות ועוד אשר גורמים לחניכים תחושת שייכות בשבט.

 

"צופים בשבילי זה המקום בו אני מרגישה בבית והחברים הופכים למשפחה" אוריין, מדריכה בשבט אלון. "זה המקום בו אני יכולה לבטא את עצמי ואת העקרונות והאמונות שלי, זה מקום בו אני מקבלת קבוצת ילדים שבסופו של דבר הופכים לחניכים שלי ומחנכת אותם שיתרמו לחברה תוך קידום ופיתוח עצמי. המטרה שלי בכל זה היא שהם יהפכו לאנשים טובים יותר, ישפיעו על הסובבים אותם ופשוט ייהנו. זאת הסיבה למה כל שלישי ושישי אני רצה לשבט להספיק להכין הכל לפני שהחניכים מגיעים בארבע וחצי ולמה אני אעשה מעל ומעבר בשביל שהם ייהנו בפעולה"

"ב20 לספטמבר, חברי ואני מתחילים את השנה שלנו בצופים" ממשיכה אוריין "ואני מזמינה את התושבים צעירים והבוגרים, בשעה ארבע וחצי, לשבט שלנו, ברחוב דגניות 12, להצטרף לחוויה המדהימה שלנו בצופים ולהיחשף לעולם שונה של ערכים, חברות, תמיכה, המון אהבה וצחוקים".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד