מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:54   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

משלחת הנוער שבה מארה"ב

ביום רביעי שעבר חזרה משלחת בת 10 בני נוער מהקריה ו-2 מלווים מביקור בן שבועיים בארה"ב. המשלחת יצאה במסגרת פרויקט "אחד על אחד" המשותף לקהילת "מעלות טבעון" וקהילת אוק פארק שליד שיקגו.
2/09/2011
משלחת הנוער שבה מארה"ב (הגדל)

כל אחד מהמשתתפים התארח אצל משפחה יהודית בקהילה והשתתף במגוון פעילויות שאורגנו ע"י חברי הקהילה. היו פעילויות נופש ותיירות, לצד פעילויות תוכן שמטרתן ליצור היכרות עם חברי הקהילה, חיי היהודים בארה"ב, וכמובן עם בני הנוער המארחים. בנוסף השתתפו בני הנוער מטבעון, יחד עם המלווים והמארחים, בסמינר קיץ בן 5 ימים של נוער יהודי רפורמי אמריקאי, שהתקיים במחנה כויסקונסין. לצד הפעילויות החווייתיות והערכיות, נערכו במחנה תפילות ובשבת התקיים בית מדרש בטבע.


בין בני הנוער הישראלים והאמריקאים, נוצר במהירות חיבור נפלא והדוק, שהקשה על הפרידה בסיום. בני הנוער שלנו ציינו בשובם, כי כעת הם מבינים עד כמה קשה להיות יהודי בחו"ל ולשמור על הזהות היהודית. הפרויקט "אחד על אחד" קיים כבר 5 שנים, וזו הפעם השלישית שמשלחת מטבעון יצאה לאוק פארק. קורי זיידלר - הרַבָּה של קהילת מעלות טבעון, לוותה את המשלחת גם השנה. למשתתפי המשלחת ששבו זה עתה, מצפה שנה של הכנות לקראת ביקור הגומלין בקיץ 2012, בו הם יארחו את מארחיהם, ויהיו שותפים מלאים בהכנת תוכנית הביקור אצלנו, ובביצועה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד