מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:40   22/5/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

שלמה בראבא – האיש ואגדת הצחוק – במופע יחיד

למען נפגעות ונפגעי אלימות מינית19:30

דלג על Ticker
Ticker
12/05/2019
דלת פתוחה בלשכת ראש המועצה
יום שלישי | 14.5.19, 28.5.19
16/05/2019
תודה!
21/05/2019
בקרית טבעון חוגגים 🔥 ל"ג בעומר יחד
הוקצה מקום מסודר ומאורגן לקיום מדורה בכניסה לרחוב ויצמן בקרית חרושת הכולל חנייה לבאים
21/05/2019
שמרו על בעלי החיים בל"ג בעומר
ומומלץ לא להביא בעלי חיים אל המדורות

כנס חגיגי לבני טבעון המתגייסים לצה"ל

18/07/2018
כנס חגיגי לבני טבעון המתגייסים לצה"ל (הגדל)

נערך כנס חגיגי לבני טבעון המתגייסים לצה"ל
אל"מ אסף: "בצה"ל תוכלו לאסוף את כל מה שצברתם וקיבלתם כאן בטבעון -  מטען עצום ואיכותי ולהעלות אתו רק יותר ויותר גבוה"


כנס מתגייסים חגיגי לבני ובנות קרית טבעון נערך בשבוע  שעבר באולם צוותא בשיתוף "יחד למען החייל" בקרית טבעון. באולם היו צעירים וצעירות תושבי היישוב המתגייסים לצה"ל, יוצאים לשנת השירות נוספת, שירות לאומי או ללימודי עתודה. כמו כן השתתפו: מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר, מנהלת יחידת הנוער לילך דרמון, מ"מ יו"ר "יחד למען החייל" חיה גזית, הורים ובני משפחה.
במהלך האירוע נשא דברים אל"מ אסף, בן קרית טבעון ובוגר מערכת החינוך ביישוב,  שסיפר על הדרך שלו במהלך הילדות בטבעון וההתבגרות, ועד לפיקוד על טייסת. עיקרי דבריו היו, "בכל מקום בו יציבו אתכם תפיקו את המרב, תמיד תשאפו ליותר ולגבוה, למיצוי הפוטנציאל עד תומו ותראו שתגיעו הכי גבוה שתבחרו להגיע. בצה"ל תוכלו לאסוף את כל מה שצברתם וקיבלתם כאן בטבעון -  מטען עצום ואיכותי ולהעלות אתו רק יותר ויותר גבוה".
לילך דרמון:  "אנחנו כולנו, ההורים שלכם, המדריכים שלכם, חברי המועצה והמתנ"ס, חברי "יחד למען החייל" בטבעון, מאחלים לכם, שתיקחו את כל מה שהשתדלנו לתת לכם, ילדות מקסימה ומהנה עם המון חוויות של טבע, חברים, משחקים, טיולים ויחד.  התבגרות משמעותית של המון התנדבות, משימות קהילתיות, יוזמות לשינוי ושיפור העולם, עזרה לחלש והיכרות עם האחר. קחו כל אלו והיו לאנשים, חיילים ובוגרים רגישים, אוהבי אדם, אוהבי המקום, הטבע הארץ והחברה הזו. אל תהססו להשתמש בערכים אותם קיבלתם כאן. כשתראו עוול חברתי, הילחמו בו, כשתבחינו בסבל של הזולת עזרו לו, כשתפגשו את החלש מכם היו שם עבורו, זכרו תמיד שבקצוות של כל ויכוח ומחלוקת עומדים בני אדם, ותמיד הם בני אדם, גם אם יהיו שונים מכם.
השתמשו בקהילתיות וב"ביחד" ככלי לחיים ומתודה לכל עת של בדידות, היו מעורבים, פועלים וצנועים כפי שאתם כבר עכשיו. ופזרו את ה"רוח הטבעונית" שאספתם כאן בכל שנות התבגרותכם, בכל מקום שתגיעו אליו".
גילה דינר: "תודה על הזכות ללוות אתכם בגידולכם, לדאוג לכם ולאהוב אתכם. אנו בטוחים בהצלחתכם ומצפים לפגוש אתכם ב- "בוגרים מדברים מהשטח" " וטקס יום הזיכרון, לקראת יום העצמאות, "על הגבעה בתיכון".
חיה גזית: "נוער נפלא שלנו, קרית טבעון גאה בכם! הנכם נוער מעורב ותורם, נוער מופתי. הצליחו באשר תהיו ותעשו, זכרו שאנחנו ב"יחד למען החייל" תמיד למענכם ולרשותכם בכל בקשה. צאו לשלום ושובו בשלום".

בסיום הכנס חולק שי לצעירים מטעם המועצה המקומית ובשיתוף "יחד למען החייל".  מי שטרם קיבל את השי, מוזמן להגיע ולקבלו בהצגת תעודת זהות במחלקת הנוער במועצה.

 


הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד