מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:50   20/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

הצלחה לאירועי יום העצמאות בטבעון

4/05/2017
הצלחה לאירועי יום העצמאות בטבעון (הגדל)

היה שמח! הצלחה גדולה לאירועי יום העצמאות בקרית טבעון

אלפי תושבי קרית טבעון ואחרים מיישובי הסביבה הגיעו לחגיגות יום העצמאות ה-69 למדינת ישראל, שנערכו ברחובה הראשי של הקריה וברחבת האצטדיון. 

החגיגה החלה במצעד המחולות המסורתי, שנערך לאורכו של רחוב אלונים בהשתתפות מאות צעירים וצעירים ברוחם.  הורים, חברים ובני משפחה עמדו בצד, צפו וצלמו.
בסיום ההרקדה הצטרפו כולם להילולה אשר נערכה  באצטדיון. ראש המועצה דוד אריאלי בירך את התושבים וחגיגות יום העצמאות  נפתחו עם מופע זיקוקים מרהיב.
נראה שכל המשתתפים נהנו ממגוון הפעילות במקום החל ממתקנים מתנפחים, דוכני מזון, הופעות בביצוע הלהקות הייצוגיות של קרית טבעון והשיא : הופעת להקת התקווה 6  המדהימה וה-DJ  סאן אטיאס שהקפיץ את הנוער במסיבת ריקודים שמחה סמוך לבמה.

את  אירועי יום העצמאות הפיק והוביל  מנהל מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים עזרא מזרחי בשיתוף עובדי  המתנ"ס ובסיוע עובדי המועצה המקומית במחלקות: תפעול , ביטחון ופיקוח, שעמלו עד השעות הקטנות של הלילה, הן בהכנות והן בפינוי בסוף החגיגות.
דרור גרינבלום מנהל המתנ"ס:  "זכינו לאירועי יום העצמאות מרשימים ושמחים מאוד שהופקו במקצועיות רבה על ידי צוות רשת המתנ"סים והמועצה. עזרא מזרחי מנהל תחום התרבות ברשת המתנ"סים סיים את תפקידו ביישוב בהפקה מרהיבה ומרשימה. צרור ברכות ותודות לעזרא , לחזי פלד מנהל הקונסרבטוריון של רשת המתנ"סים וללבנה קורין מנהלת בית ספר למחול שלנו על תרומתם הגדולה בהפקה.  תודה גם לחן שפורן  שהוביל לראשונה את מצעד המחולות הוא עשה זאת בכישרון רב, בשמחה ובמקצועיות. חן נכנס לנעליה הגדולות של גילה דינר, המובילה המיתולוגית של מצעד המחולות ועשה זאת בהצלחה מרשימה.  תודות ענקיות לגילה היקרה וברכת ברוך הבא לחן".


הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד