מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:00   20/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

הצלחה גדולה לאירועי יום העצמאות

18/05/2016
צילום : בועז לניר (הגדל)

הצלחה גדולה לאירועי יום העצמאות

יו"ר   ועדת הנוער במועצה שחר דבי: "שמחתי מאוד לראות את בני הנוער והצעירים ממלאים את האצטדיון בנוכחות גבוהה. תודה לדודי אריאלי ולהנהלת המועצה, לדרור גרינבלום, עזרא מזרחי ולחן וייסמן שסייע לי בתחשיבים הכלכליים להצלחת הערב"

 

אלפי תושבי קרית טבעון ואחרים מיישובי הסביבה הגיעו לחגיגות יום העצמאות ה-68 למדינת ישראל, שנערכו ברחובה הראשי של הקריה וברחבת האצטדיון. ההילולה החלה במצעד המחולות המסורתי, שנערך לאורכו של רחוב אלונים ובהשתתפות מאות מחוללים אשר ייצגו את הארגונים והמוסדות השונים הפועלים ביישוב.   מאות הורים, חברים ובני משפחה עמדו בצד, צפו וצלמו.
בסיום ההרקדה הצטרפו כולם לחוגגים באצטדיון, ראש המועצה דוד אריאלי בירך את התושבים והכריז על פתיחת חגיגות יום העצמאות שכלל מופע זיקוקים מרהיב .
החוגגים הרבים נהנו ממתקנים מתנפחים, דוכני מזון, הופעות בביצוע הלהקות הייצוגיות של קרית טבעון והשיא: הראפר איזי והזמר קובי אפללו.
אלפי בני נוער וצעירים מילאו את הרחבה בסמוך לבמה ושרו את כל השירים. הראפר איזי נהנה כל כך מהחום והאהבה שקיבל, האריך את ההופעה ואף המשיך להדרן. בין המופע של איזי למופע של קובי אפללו,   הופיעו הכוחות המקומיים מרשת המתנ"סים ולאחר מקבץ זיקוקים נוסף עלה הזמר, שהתמסר לקהל ונראה כי נהנה מאד מההופעה לתושבי קרית טבעון.
את   אירועי יום העצמאות הובילה השנה חברת ההנהלה ויו"ר   ועדת הנוער ביישוב, שחר דבי בשיתוף עם מנהל מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים עזרא מזרחי ועובדי המתנ"ס האחרים וכן בסיוע של   עובדי המועצה במחלקת התפעול , הביטחון והפיקוח שעמלו עד השעות הקטנות של הלילה, הן בהכנות והן בפינוי בסוף החגיגות.
ראש המועצה דוד אריאלי: "תודה לכל השותפים בעשייה המבורכת. אנו גאים מאד בתוצאות, שכולם פרי עבודה מאומצת ומושקעת, מה שהפך את חגיגת יום העצמאות ה-68 של מדינת ישראל   לאירוע מרשים ואיכותי ".
שחר דבי: "לאחר יום העצמאות אשתקד ובעקבות פניות רבות של התושבים פניתי לדודי ולהנהלת המועצה בבקשה למנדט לשינוי הקונספט. לאחר עבודה מאומצת,  פגישות עם תושבים ועם הנוער ובעזרתם האדיבה של דודי אריאלי, דרור גרינבלום ועזרא מזרחי בנינו ערב שלעניות דעתי היה מוצלח עד מאוד. שמחתי מאוד לראות את   בני הנוער והצעירים ממלאים את האצטדיון בנוכחות גבוהה.
תודה לדודי אריאלי ולהנהלת המועצה,  לדרור ועזרא שהיו נכונים לכך וגם לחן וייסמן שסייע לי בתחשיבים הכלכליים להצלחת הערב".

מצגת תמונות שצילם בועז לניר

 

 

 

מצגת תמונות שצילם בועז לניר

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד