מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:52   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

נערכה מסיבת מתגייסים מהנה

27/07/2014
נערכה מסיבת מתגייסים מהנה (הגדל)

נערכה מסיבת מתגייסים מהנה לבני הקריה 


מסיבת מתגייסים חגיגית נערכה ביום שלישי שעבר באולם צוותא בקרית טבעון,  לצעירים וצעירות תושבי היישוב המתגייסים, מתנדבים לשירות לאומי וכאלה התורמים שנת שירות נוספת. האולם היה מלא מפה לפה. 

האירוע  היה במעמד ראש המועצה דוד אריאלי, יו"ר האגודה למען החייל מרחב צפון תא"ל (מיל') אהרון אופיר, נציג צה"ל תא"ל גדי אגמון, שהוא גם אב של אחד הצעירים המתגייסים, יו"ר האגודה למען החייל בקריה שמוליק שמחון, מתנדבת האגודה ביישוב חיה גזית ובכירים מהרשות.  

ראש המועצה דוד אריאלי: "יש לנו נוער איכותי ובטוחני שאחוזי הגיוס המשמעותיים לצה"ל, בקרב הצעירים בקרית טבעון, הם תולדה של החינוך מהבית, של בית ספר התיכון אורט גרינברג ושל מערכת החינוך הבלתי פורמליות הרחבה. אין לי ספק כי שירותכם למען המדינה יהיה חיוני ומשמעותי, והכי חשוב - תשמרו על עצמכם בכול מקום אליו תגיעו. אני מאחל לכם הצלחה רבה." 

שמוליק שמחון: "אין ספק שבצל אירועי הימים האלו, אנו רואים את החשיבות העצומה שיש לצה"ל בהגנה על ביטחון חיי האזרחים.  אל המשימה הקדושה הזו אתם יוצאים מכאן – בדרך להיות חלק מכיפת הברזל של עם ישראל - ואנו כהורים וכתושבי הקריה כמובן, מאחלים לכם ללכת בשלום, ולשוב בשלום". 

בשם ההורים בירכה גילה דינה שאמרה בהתרגשות:  "אנחנו שולחים אתכם לשלב הבא של חייכם בביטחון גמור, שקיבלתם כאן, בבתים הפרטיים שלכם, במערכת החינוך ובקהילה הרחבה – בסיס איתן, שממנו – רק השמיים הם הגבול". 

החלק האמנותי כלל: נגינה בכינור - אבישי האס, שירה ונגינה בפסנתר עדי בר-עם וכן מקבץ שירים שמחים מפי להקת פיקוד צפון, שגרמו להנאה בקרב הקהל. 

בטרם החל המופע המרכזי העמידה לשכת הגיוס בחיפה את נציגיה לשאלות וקושיות של הצעירים בנושא. 

במסגרת האירוע חולק שי, מי שטרם קיבל השי מתבקש להגיע ביום חמישי 31  ביולי, למרכז המוזיקה בצוותא, בין השעות 11:00-13:00. פרטים נוספים ניתן לקבל ממתנדבת האגודה למען החייל חיה גזית בטלפון: 04-9834642 או בנייד: 052-2777092 , או יהודית מילר 052-2255732. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד